Kocaeli'de 1 Adet Mobil Konkasör Kiralanacaktır (1 aylık)

Kocaeli Hereke'de Çimento sahasında ocaklarda kalker kırmak amacıyla 1 ay süre ile 1 adet Paletli Mobil Çeneli Kırıcı mobil konkasör aşağıda şartlarda kiralanacaktır. Kiralama teklifi verecek firmalar kırıcının teknik özelliklerinide tekliflerde belirtecektir. 1-Makine paletli olacaktır. Paletli sistemi ile ocakta yükleme yapılacak yere kendi başına gidebilir olacaktır. 2-Ön elek veya grizly ızgarası ile bypass ayrılacaktır. 3-By pass ürünü ayrı bir bant ile alınacaktır. 4-Kırıcısı en az 110’luk çeneli kırıcı olacaktır. 5-Çeneli kırıcı çıkışı ayrı bir bant ile alınacaktır. 6-Dizel jeneratör ile çalıştırılabilir olacaktır. 7-Makine sahibi mobil çeneli kırıcıyı kullanacak Mesleki Yeterlilik Belgesi olan operatörü ile mobil kırıcıyı çalıştıracaktır. 8-Motorin Nuh Çimento'ya ait olup diğer bütün masraflar Makine Sahibine (Kiraya verene) ait olacaktır. 9-Makine bir ay boyunca haftada bir gün hafta tatili (Pazar) hariç her gün sabah 08:00 ile 18:00 arasında çalıştırılacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Nuh****
Ad Soyad: Ali****
Telefon: 05051****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından
Ödeme: İş bitiminde düzenlenecek fatura tarihinden 30 gün sonra
Adres: Hereke, Kocaeli

22 Ocak 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 22 Ocak 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.