Kuveyt'de 100 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır (12 Aylık)


Kuveyt'te devlet yol yapım ihalesini alan kurumsal Türk inşaat firması bünyesinde çift vardiya çalıştırılmak üzere 2016 model ve üzeri 100 adet çift çeker kırkayak kamyon şoförsüz olarak kiralanacaktır. Bütün bakımları yapılıp sıfır lastik takılıp işverene teslim edilecektir. İşveren de geri teslim edeceği zaman aynı şekilde teslim edecektir. Araçların arızası ve benzeri hasarlar ana firma tarafından karşılanacaktır. Ödeme güvencesi ve sözleşme garantör olan Türkiye Kuveyt Türk Bankası tarafından sağlanacaktır. Araçlarının eksper değerine göre araç sahibine teminat mektubu verilip her ay Kuveyt Türk hesap numarasına hakedişi yatırılacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Sim****
Ad Soyad: Sam****
Telefon: 05335****

Ödeme: 30 günde bir
Adres: Kuveyt

12 Nisan 2019 (Yayında)
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun.

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Rize'de 2 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır
Süre: 24 AYLIK
Rize'nin Pazar ilçesinde hafriyat işinde çalıştırılmak üzere 2 Adet kırkayak damperli kamyon 24 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır. Ödeme 40 günde bir nakit olacaktır.
3 firma teklif verdi Yayında 15 Nisan 2019
Teklif Verin
Eskişehir'de 10 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır
Süre: 3 AYLIK
Eskişehir'de kamu işinde kullanılmak üzere 10 adet kırkayak damperli kamyon 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır. Yakıt, operatörlerin barınması ve yemek kiralayan firm ...
4 firma teklif verdi Yayında 12 Nisan 2019
Teklif Verin
Muğla'da 2 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır
Süre: 3 HAFTALIK
Muğla Bodrum'da düz yolda hafriyat işinde çalıştırılmak üzere 2 adet kırkayak damperli kamyon şoförlü olarak 3 haftalık kiralanacaktır. Acil aranmaktadır, ödeme iş bitim ...
1 firma teklif verdi Yayında 11 Nisan 2019
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.