Çanakkale'de 9 Adet Dizel Forklift Kiralanacaktır (28 aylık)


Çanakkale Bigadiç’te fabrika tesisi alanı içinde kullanılmak üzere Torbalama ve istiflemede kaldırma kapasitesi minimum 3 ton ve azami kaldırma yüksekliğinin minimum 3.30m. 4 adet, kaldırma kapasitesinin minimum 4 ton ve azami kaldırma yüksekliğinin minimum 4.50 m 5 adet toplam 9 adet 2015 MODEL VE ÜZERİ dizel forklift 28 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır. İş 01 EYLÜL 2020 tarihinde başlayacaktır. KİRALAMA ŞARTLARI: 1-Makineler temiz, çalışır ve hasarsız bir şekilde teslim alınacak, kiralama süresi (28 ay) sonunda aynı şekilde aynı temiz, çalışır ve hasarsız bir şekilde teslim edilecektir. 2-Forkliftler operatörsüz olarak 7/24 esasına göre kiralanacaktır. 3-Tüm makinelerin kullanım hakkı ve tüm sorumluluğu kiralama süresi (28 ay) boyunca TEŞEKKÜL (İDARE)'ye ait olacaktır. 4-Forkliftlerin kiralanmasında petrolden üretilen rafineri motorini dışında başka bir yakıt türü ile çalışan forklift kabul edilmeyecektir. Kapalı ambarda bulunan ürünlerin kirlenmesini, ürünlere herhangi bir kokunun sinmesini ve ateş almasını engellemek için forkliftler; katalitik konvertörlü olacaktır. Bu sisteme sahip olmayan forkliftlerin çalıştırılmasına müsaade edilmeyecektir. Forkliflerin egzozları üstte olacaktır. Egzozları altta olan forklift çalıştırılması durumu TEŞEKKÜL (İDARE)’nin bilgisi/talimatı dâhilinde olabilecektir. 5-Forkliftlerin tamamı cam kabinli olacaktır. 6-RFID panosu TEŞEKKÜL (İDARE) tarafından temin edilecek ve montajı yapılacaktır. 7-Forkliftlerin piston, motor, şanzuman, vites kutusu, elektronik kart vs. gibi büyük arızaları, operatör kullanımından ve TEŞEKKÜL (İDARE) talimatlardan kaynaklı hataların sonucu oluşacak arızalar ve zararlar teklif kapsamı dışındadır. 8-Tamiri yapılacak araç ve gereçler TEŞEKKÜL (İDARE) tarafından gösterilecek yerde yapılacak olup, bu işlemler esnasında meydana gelecek her türlü aksaklık ve sorumluluk TEŞEKKÜL (İDARE)’ye aittir. 9-Forkliftlerin bu iş kapsamında toplam 98000 (doksansekizbin) saat çalışacağı planlanmıştır

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Cor****
Ad Soyad: Fah****
Telefon: 05317****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından
Ödeme: Her ayın ödemesi çalıştığı ayı takip eden 20 gün içinde
Kiralama tarihi: 01 Eylül 2020
Adres: Bigadiç, Çanakkale

08 Ağustos 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 08 Ağustos 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.