Siirt'de 2 Adet Kaya Delici (Ankraj) Kiralanacaktır (min. 2 Ay)

Siirt, Eruh ilçesinde kurumsal firma tarafından petrol arama sahasında 50m ara ile 75mm çapında 12m-15m arası derinliğinde delik açmada kullanılacak, 2017 model ve üzeri, operatörlü 2 adet kaya delici (ankraj) kiralanacaktır. Operatör ve makinanın bütün belgelerinin tam olması önceliğimizdir. Makinanın yağcısı da olmalıdır. Yağcı ve operatöre kalacak yer ve yemek temin edilecektir. Günlük '10' saat çalışma planımız mevcut olup aylık 28 gün üzerinden kiralama yapılacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Geo****
Ad Soyad: Mus****
Telefon: 05323****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Fatura + 15
Kiralama tarihi: 10 Ekim 2023
Adres: Siirt

04 Ekim 2023 (Yayında Değil)
Bu talep 04 Ekim 2023 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.