İstanbul'da 1 Adet Elektrikli Forklift Kiralanacaktır (1 aylık)

İstanbul yeni havalimanında kargo sistemi montajında kullanılmak üzere triplex 3 ton kapasiteli,2400 mm uzunluğunda çatal uzatma kılıfı, beraberinde şarj cihazı olan 1 adet elektrikli forklift 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Operatör 6 gün 10 saat (1 saat yemek molası dahil) çalışacak pazar günü tatil yapacaktır. Kiralama süresi 1 ay olup, işin uzaması durumunda günlük veya haftalık olarak kontrat uzatılacaktır. Operatör eğer montaj ekibine uygun bir yerde oturuyorsa şirket aracıyla alınabilir. İş 03 Mart 2020 tarihinde başlayacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: LST****
Ad Soyad: Kem****
Telefon: 05332****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Aysonunda peşin
Kiralama tarihi: 03 Mart 2020
Adres: İstanbul

04 Şubat 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 04 Şubat 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Sinop'da 1 Adet Elektrikli Forklift Kiralanacaktır
Süre: 3 AY
Sinop, Merkez'de bulunan mekanik ayrıştırma tesisi içerisinde balyalı malzeme taşımada kullanılacak, 1T-1.5T kapasiteli, operatörsüz elektrikli forklift kiralanacaktır.
2 firma teklif verdi Yayında 27 Şubat 2024
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.