Bilecik'de 1 Adet Hiyap (Araç Üstü) Vinç Kiralanacaktır (12 Aylık)

Bilecik'de çimeto fabrikasında istendiğinde gelmek üzere, 12 metre uzunluğunda atık lastik dolu yaklaşık 30 ton ağırlığında kotenynerlerin (kaldırma, sapan, halat vs. aparatlarının uzunluğuda hesaba katıldığında en az 18 mt. Vinç bom açmak durumundadır.) bu şartlarda 120 ton kapasiteli 1 adet hiyap araç üstü vinç kiralanacaktır. 120 tonluk vinç için ekteki teknik sartnameler. 1. 120 Tonluk kırmalı vinçin fabrika geneli saha isleri çalıstırılmak üzere operatör ile birlikte kiralanacaktır. 2. Çalısma süresi 7 (yedi) gündür. 3. Çalısma saatleri 08:00-18:00#dir. 4. 18:00 sonrası mesai olacaktır. Fazla mesailerde çalıstıgı saat kadar mesai alacaktır. 5. Fazla mesailerde çalıstıgı saat kadar mesai alacaktır. 6. Kullanılacak vincin her türlü yasal zorunlulukları gününde yaptırılacaktır. 7. Operatör her türlü yasal egitimi tamamlamıs (belgesi ehliyete isli) olacaktır. Operatör belge tarihlerinin güncel olmasına(1(bir) yılı geçmemis olmalıdır) dikkat edilmelidir. Güncel olmayan belgeler olması durumunda çalısan fabrika sınırları içerisine alınmayacaktır. 8. En az 10 yıl tecrübeli operatör getirilecektir. 9. Vincin mevcut bom, kanca, ayak, hidrolik sistem, disli sistemleri sorunsuz çalısacak ve sorun oldugunda acil müdahale edilecektir. 10. Vinç işverenin istedigi saatte ve günde operatörü ile birlikte çalıstırılır. 11. Kullanılacak bez-çelik sapan, mapa, zincir, kanca vb. kaldırma aletleri hazır ve yasal kullanıma uygun olacaktır. 12. Vinç operatörünün barınma yeri Yüklenici firma tarafından karsılanacaktır. 13. Operatör yemek ihtiyaçları ücret karsılıgında işveren tarafından karsılanacaktır. 14. Vinç operatörü her türlü güvenlik kuralına uyacaktır. Uymaması durumunda işveren yetkilileri tarafından uyarı ve cezai islem yapılacaktır. 15. Vinç operatörü kisisel koruyucu donanımı Yüklenici firma tarafından karsılanacaktır. 16. Kullanılacak vinç özellikleri en az asagıdaki gibi olacaktır; A- 2015 ve üstü model B- Kamyon üstü kabinli moment kontrollü vinç C- Malzeme tasımaya elverisli olacaktır. D- Halat tamburu istendiginde kullanılacaktır. E- 6+4 çift kırmalı ve gerekirse 2 ilaveli bom olacak F- Vinç sepeti olacak ve sepetin hidrolik kolu çalısır vaziyette olacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Çim****
Ad Soyad: Müc****
Telefon: 05354****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 60 Gnde bir
Adres: Bilecik

15 Temmuz 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 15 Temmuz 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Adana'da 1 Adet Hiyap (Araç Üstü) Vinç Kiralanacaktır
Süre: 2 AY
Adana, Sarıçam ilçesine bağlı bir köyde okul inşaatında kullanılacak, 25T kapasiteli, çift kırma, operatörlü hiyap (araç üstü) vinç kiralanacaktır.
1 firma teklif verdi Yayında 26 Kasım 2022
Teklif Verin
Zonguldak'da 1 Adet Hiyap (Araç Üstü) Vinç Kiralanacaktır
Süre: 12 AY
Zonguldak, Filyos Liman şantiyesinde saha içi işlerde kullanılacak, 2019 model ve üzeri, 18 metrede 1.5T kaldırma kapasiteli, tam katlanır, operatörlü Hiyap (araç üstü) ...
İlk teklifi siz verin Yayında 22 Kasım 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.