Manisa'da 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır (3 AYLIK)


MANİSA SOMA'DA ÇİMENTO FABRİKASINDA BULUNAN YÜZEYLERİN VE KANALLARIN TEMİZLENMESİ İÇİN, DEPO KAPASİTESİ EN AZ 10 TON, ÖN VE ARKA YOL YIKAMA APARATLARI OLAN, BASINÇLI SU (10 Bar - 4000) VEREBİLEN VE EN AZ 20 METRE UZUNLUĞUNDA HORTUMU OLAN, OPERATÖRLÜ, 1 ADET SU TANKERİ ARAZÖZ 3 AYLIK (AĞUSTOS-EYLÜL-EKİM) KİRALANACAKTIR. HAFTANIN 6 GÜNÜ ÇALIŞACAK (PAZAR TATİL) ÇALIŞMA SAATLERİ 08:00-16:00 , YAKIT FABRİKA TARAFINDAN VERİLECEKTİR. FİYAT TEKLİFİNE OPERATÖRÜN MAAŞ, SGK, KONAKLAMA, ULAŞIM MASRAFLARI DAHİL OLACAKTIR. OPERATÖR FABRİKA YEMEKHANESİNDEN BEDELSİZ FAYDALANABİLECEKTİR.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: SOM****
Ad Soyad: SER****
Telefon: 05498****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: FATURA+45 GÜN BANKA HAVALESİ
Adres: Soma, Manisa

16 Ağustos 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 16 Ağustos 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Muğla'da 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 3 AY
Muğla, Bodrum ilçesinde bulunan şantiyede temel ve yol sulamada kullanılacak, 20T-25T arası kapasiteli, tam sistemli olan, operatörsüz su tankeri Arazöz kiralanacaktır.
1 firma teklif verdi Yayında 22 Mayıs 2024
Teklif Verin
Mardin'de 2 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 5 AY
Mardin, Mazıdağı ilçesinde bulunan bakır fabrikasında yol sulamada kullanılacak, 20T-25T arası kapasiteli, önden ve arkadan sulama sistemi olan, operatörlü veya operatör ...
4 firma teklif verdi Yayında 20 Mayıs 2024
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.