Batman'da 1 Adet Beko Loder Kiralanacaktır (12 AYLIK)

TPİC GENEL MÜDÜRLÜĞÜ BATMAN PETROL SONDAJ PROJLERİNDE ( BATMAN,SİİRT,DİYARBAKIR,MARDİN,ŞIRNAK) ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE EN AZ 2010 MODEL VE ÜZERİ BELİRTİLEN ÖZELLİKLERDE 1 ADET BEKO LODER (KAZICI YÜKLEYİCİ) 12 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR. İŞ MAKİNASINDA İSTENEN ÖZELLİKLER : 1. ÇALIŞMA AĞIRLIĞI MİNİMUM : 8.500 KG 2. MOTOR GÜCÜ MİNİMUM : 100 HP 3. KAZI DERİNLİĞİ MİNİMUM : 5,50 MM 4. EN YÜKSEĞE KALDIRMA KAPASİTESİ MİNİMUM : 4.000 KG 5. BOŞALTMA YÜKSEKLİĞİ MİNİMUM : 2,50 MM 6. KOVA KOPARMA GÜCÜ MİNİMUM : 6.000 KGF 7. KOL KOPARMA GÜCÜ MİNİMUM : 2.500 KGF 8. KEPÇE KOPARMA GÜCÜ MİNİMUM : 6.500 KGF 9. STANDART KEPÇE KAPASİTESİ MİNİMUM : 1.0 M3

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: AKS****
Ad Soyad: EMR****
Telefon: 05424****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: İşveren tarafından karşılanacak
Ödeme: 45 GÜNDE BİR NAKİT
Adres: Batman

27 Mayıs 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 27 Mayıs 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Isparta'da 1 Adet Beko Loder Kiralanacaktır
Süre: 1 HAFTA
Isparta, Merkez'de bulunan tarım arazisinde 40 adet toprak profili açılmasında kullanılacak, JCB 3CX muadili, operatörlü kazıcı yükleyici (beko loder) kiralanacaktır. Op ...
İlk teklifi siz verin Yayında 13 Haziran 2024
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.