Manisa'da 1 Adet Dozer Kiralanacaktır (2 haftalık)


Manisa ili Soma ilçesinde 52000m2 tarla vasfında olan arazinin örtü temizliği yapılacak. Arazinin 28000m2 olan bölümü ekilip dikilmekte. Uzun yıllar ekim olmadığı için üzerinde örtü oluşmuş. Arazinin toprak yarısı kil gibi işlemeye uygun bir toprak. Kalan kısımda çakıl ve parçalı kayalar var. Arazide bazı bölgelerde eğim %20-30 civarında. Zeytin ekimi için hazırlanacak bir arazi. Cat D7G -CAT D9 gurubu ya da muadili 1 adet dozer tahmini 15 günlük operatörlü olak kiralanacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Ad Soyad: Rec****
Telefon: 05309****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Ödeme iş öncesinde nakliye vs ücreti ile yakıt için bir miktar. İşin seyrine göre parçalı ödeme gerçekleşecek. İş bitimi itibariyle araçlar tarladan çıkmadan kalan tutar hesaba aktarılacak.
Adres: Soma, Manisa

21 Ekim 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 21 Ekim 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.