Samsun'da 3 Adet Dizel Forklift Kiralanacaktır (12 aylık)


SAMSUN KAVAK'DA ÇİMENTO FABRİKASINDA 7/24 (12 SAAAT X 2=24 SAAT) ÇALIŞACAK 3,5-4 TON KAPASİTELİ FORKLİFT BAŞI 2 OPERATÖRLÜ (TOPLAM 6 OPERATÖR) 3 ADET DİZEL FORKLİFT 12 AYLIK KİRALANACAKTIR. • Forklift 3 adet 1 yıl 24 saat • Operatör 6 adet 1 yıl 12 saat x 2 (24 saat) • Çalışacak personelin Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir Sağlık Raporu • güncel PCR testi • FORKLİFT BAKIMI, MAZOT, FORKLİFT NAKLİYESİ, KONAKLAMA, YEMEK ve PERSONEL SERVİSİ MAKİNA SAHİBİ TARAFINDAN KARŞILANACAKTIR Forklift yakıtı firmaya ait olduğu için dize, elektrikli, LPG, benzinli olabilir. a. Tarafların sorumlulukları: Firma; iş bu şartname kapsamında aşağıdaki işlerden sorumlu olup, eksiksiz ve doğru bir şekilde yapacaklardır. (Şartname kapsamında yapılacak olan teknik şartnamedeki tüm işler maddeler halinde aşağıya yazılacaktır.) 1. Firma, İşverenin istediği tüm vardiyalarda, resmi tatil günleri de dahil talep ederse forklift bulunduracaktır. 2. Şirket, resmi tatil günlerinde Firmadan kiraladığı forklift için farklı bir ücret ödemez. 3. Kiralanan forklift mazotu işverene aittir. 4. Firma, Şirkete kiraladığı forkliftin arızalarından sorumlu olup, arızanın 6 saati aşması durumunda kapasitesi mevcut forklift düşük olmamak kaydıyla ikinci forklift temin edecektir ve bunun için farklı bir ücret talebinde bulunmayacaktır. 5. Kiralanan forkliftin bakımı Firmaya aittir. 6. Firma, Şirkete kiraladığı forklift nakliye masraflarını ödemekle yükümlüdür. 7. forklift bakımına ait tüm masraf giderleri (periyodik bakım, lastik vs.), Firma tarafından karşılanır. 8. forklift operatör temini ve operatör maaşları (fazla mesaileri de dahil) Firmaya aittir. 9. Şirket dilerse Firmadan daha fazla mesaili veya daha az mesaili çalışma talep edebilecektir ve Mesai bedeli olarak bir günlük çalışma bedeli sekiz ‘’8’’ saat üzerinden hesaplanacaktır. Fazla ve daha az süreli mesailerde de aynı süre baz alınarak Firmaya ödeme yapılacaktır. 10. Aksi istenmediği takdirde Firma 08:00-20:00/20:00-08:00(24 saat operatörlü olarak) arası forklift çalıştıracaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Çim****
Ad Soyad: Müc****
Telefon: 05354****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 60 günde bir
Kiralama tarihi: 01 Mayıs 2021
Adres: Kavak, Samsun

11 Mayıs 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 11 Mayıs 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.