Yalova'da 1 Adet Paletli Vinç Kiralanacaktır (4 aylık)

Yalova RoRo terminali büyüme inşaatı deniz dolgu işlerinde kullanılmak üzere 150 ton kapasiteli 1 adet paletli vinç 2-4 ay arası operatörsüz olarak kiralanacaktır. (Vincin konumundan 25-30 metre uzaklıktaki bir mesafeye dolgu malzemesi aktarması yapılacaktır. Vincin ucunda kapma veya damp dorsesi bulunabilir, farketmiyor min 3-5 ton taşıma kapasitesi olmalıdır. 5 tonx30 metre dersek en az 150 tonluk bir vinç olmalı. iş süresi min 1 ay maks 4 ay olacak, İş 01 Ekim 2021 tarihinde başlayacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Yal****
Ad Soyad: Ahm****
Telefon: 05452****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: aylık
Kiralama tarihi: 01 Ekim 2021
Adres: Yalova

20 Eylül 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 20 Eylül 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.