Adana'da 2 Adet Kule Vinç Kiralanacaktır (6 aylık)


Adana Yüreğir'de Kurumsal Isı Sanayi firmasının Buhar Tesisi inşaatında çalışacak 1 adet (bom uzunluğu 45 m, kanca altı yükseklik 40 m, 20 metreye kadar 17 ton yük kapasiteli), 1 adet (bom uzunluğu 40 m, kanca altı yükseklik 30 m, 2-10 ton yük kapasiteli) toplam 2 adet Kule Vinç operatörlü olarak 6 aylık kiralanacaktır. Teklifinizle birlikte kule betonarmesi bilgilerini ve kulenin kendi ağırlığını da iletiniz. Kiralama 15-30 Şubat 2019 arası bir tarihte başlayacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: SİT****
Ad Soyad: Nev****
Telefon: 02128****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Vadeli
Kiralama tarihi: 15 Şubat 2019
Adres: Yüreğir, Adana

27 Ocak 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 27 Ocak 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.