Bartın'da 1 Adet Asfalt Silindiri Kiralanacaktır (En az 2 ay)


Bartın'da İl Özel İdare'nin yol çalışmasında kullanılacak ön ve arka tanburlu vibrasyonlu, en az 13000 kg ağırlığında, 2012 model ve üstü 1 adet Asfalt Yama Silindiri en az 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Teklifler direk İl Özel idare tarafından değerlendirilecektir. Nakliye işveren tarafından karşılanacaktır. 2 ay kiralama sonrasında idarenin uygun görmesi halinde iş süresi 1 veya 2 ay uzatılabilir. Ödeme 2 ay sonunda ya da talep halinde 1 aylık fatura ile birlikte yapılacaktır. Asfalt silindiri'ne ek olarak 1 adet lastikli vabıl silindir de kiralanacaktr.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: BAR****
Ad Soyad: Özk****
Telefon: 05456****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: İşveren tarafından karşılanacak
Ödeme: 2 ay sonunda ya da talep halinde 1 aylık fatura ile birlikte
Adres: Merkez/Bartın, Türkiye

27 Temmuz 2018 (Yayında Değil)
Bu talep 27 Temmuz 2018 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.