Malatya'da 5 Adet Forklift Kiralanacaktır (1 yıl)


Malatya'da 5 adet dizel forklift 1 yıllık kiralanacaktır. Aranan forklift özellikleri 3 veya 5 tonluktur. Fiyat teklifi verirken 1 aylık ve 3 ton şöförlü için teklif verebilirsiniz. Firma olarak 3 ve 5 ton için ayrı ayrı şoförlü ve şoförsüz 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık ve 1 yıllık fiyat tekliflerinizi de ayrı ayrı açıklama alanında yazmanızı rica ederiz. Forkliftlerin mazot ikmali ve şoförlerin öğlen yemekleri firmamıza aittir onun dışında kiralanan forkliftin yedek parça, işçilik, arıza gibi durumları firmamıza ait değildir. Gün içerisinde kiralanan arızalanan forkliftin arıza giderilmesi için durumuna göre verilen sürenin dışına çıkılırsa o günün aylık kiralama bedelinden günlük fiyatı düşülür.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Ese****
Ad Soyad: Tun****
Telefon: 05305****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 60 günde bir havale ile
Adres: Malatya, Malatya Merkez/Malatya, Türkiye

01 Mart 2017 (Yayında Değil)
Bu talep 01 Mart 2017 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.