Kiralık Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Arayanlar

Makinaparkuru.com, bugüne kadar 2 tırmanır tip beton dağıtıcı kiralama talebini üye olan makina sahibi firmalara yönlendirdi.
Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Sahibi Misiniz? Üye Olun

Makinaya Göre Filtrele:
İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Ankara'da 1 Adet Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Kiralanacaktır
Süre: 12 AYLIK
Ankara Etimesgut'da kurumsal bir inşaat firmasında kullanılmak üzere 1 adet tırmanır tip beton dağıtıcı 12 aylık kiralanacaktır. Ödeme aylık kiralama gününde nakit olac ...
2 firma teklif verdi Yayında Değil 15 Nisan 2019
Talep Detayı
Ankara'da 1 Adet Tırmanır Tip Beton Dağıtıcı Kiralanacaktır
Süre: 6 AY
Ankara Keçiören’de 33 katlı bina inşaatında şuan 4. kattayız 6. katta itbaren çalıştırılacak 22 metre bomlu tırmanır tip beton dağıtıcı 6 aylık kiralanacaktır. Bina kend ...
Hiç teklif verilmedi Yayında Değil 30 Nisan 2018
Talep Detayı
Bu sayfada son 200 talep listelenmektedir. Bugüne kadar yayınlanmış 17959 talebi incelemek için talepleri filtreleyebilirsiniz.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.