Vinç ile Cam Montajı İçin Fiyat Teklifi Alın

Cam montajı ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak vinç ile cam montajı hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Bina yüksekliğine, yapılacak işin büyüklüğüne göre doğru vinçin güvenilir bir firmadan kiralanması lazım.

Vinç ile Cam Montajı hizmeti veren 5 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Vinç ile Cam Montajı Hakkında

Jumbo cam boyutları ve ağırlıkları nedeniyle birinci kat üzeri montaj uygulamalarında zorluk yaşanmaktadır. Bundan dolayı uygulama yapanlar camları ikiye hatta bazen üçe bölerek el ile taşıyıp binaya monte etmeye çalışmaktadır. Bu da işlemin zor ve yavaş olmasına neden olur. Mesela işyeri vitrin camları genellikle tek parça olur ve teşhir edilen ürünler dışarıdan net olarak görülebilsin istenir.

Yüksek binalardaki cam montajı işlerinde bomun ucuna monte edilen cam kaldırma vantuzu ile tüm boyutlardaki cam montajları, jumbo cam da dahil gerçekleştirilebilmektedir.