Vinç ile Elektrik Hattı Bakımı İçin Fiyat Teklifi Alın

Elektrik dağıtım şirketlerinin elektrik hattı bakımı, şebeke yenileme, iletim hatlarının çekilmesi, direklerin zorlu alanlarda taşınması gibi ihtiyaçları için tedarikçi ağımızı kullanarak vinç ile elektrik hattı bakımı hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz. Bakım çalışmalarında büyük iş makinaları alt yapıya zarar verebileceği için hafif işlerde sepetli vinç tercih edilmektedir. 

Vinç ile Elektrik Hattı Bakımı hizmeti veren 7 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Vinç ile Elektrik Hattı Bakımı Hakkında

Elektrik  kurumları şebeke yenileme, iletim hatlarının çekilmesi, direklerin zorlu alanlarda taşınması vb... çalışmalarda büyük iş makinaları alt yapıya zarar verdiği için bazı hafif işlerde sepetli vinç tercih edilmektedir.

Direğe çıkıp iletken çekilmesi, onarım ve bakım işleri, direkler için yer kazılması ve direklerin dikilmesi, direk tepelerinde 15 mt kadar uzanan büyük işlede teleskopik vinç de tercih edilmektedir. Sizi uygun fiyatlı ve güvenilir sepetli vinç ya da teleskopik vinç kiralama firmalarına yönlendiriyoruz.