Adana'da Kiralık Asfalt Silindiri

Adana'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık asfalt silindiri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Adana ve Akdeniz Bölgesinde Asfalt Silindiri Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Ağırlığı Tambur Genişliği Kiralayan Firma Şehir
2002 10200 kg 173 cm Mer**** (#601) Adana
Fiyat Teklifi Alın
2008 2500 kg 100 cm MEH**** (#8484) Mersin
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Asfalt Silindiri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık asfalt silindiri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Asfalt Silindiri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri asfalt silindiri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Asfalt Silindiri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Asfalt Silindiri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve asfalt silindiri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Adana ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Asfalt Silindiri Arayanlar

Hatay'da 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 1 aylık
Hatay Kırıkhan Reyhanlı arası (bsk) bitümlü sıcak karışım asfalt kaplama işinde çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt silindiri 1 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Kasım 2020

Isparta'da 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Isparta Gelendost Madenli Kara yolunda çalıştırılmak üzere 1 adet tandem asfalt silindiri 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. İş 15.09.2020 tarihinde başlayacaktır.

03 Eylül 2020

Isparta'da 2 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 5 aylık
Isparta Şarkikaraağaç'da yol şantiyesinde çalıştırılmak üzere 2 adet asfalt silindiri en az 5 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

03 Temmuz 2020

Adana'da 3 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: EN AZ 6 AYLIK
Adana Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılmak üzere 2015 model ve üzeri 110 hp gücünde, en az 9,5 ton kapasiteli 3 adet ... Devamı

25 Mayıs 2020

Adana'da 3 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Adana Büyükşehir Belediyesinde çalıştırılmak üzere 2015 model ve üzeri 110 hp gücünde 12 ton kapasiteli 1 adet 9,5 ton ... Devamı

1 firma teklif verdi 03 Mart 2020

Adana'da 3 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 36 aylık
Adana Büyükşehir Belediyesi işlerinde çalıştırılmak üzere 2005 model ve üzeri evrakları tam 3 adet asfalt silindiri 36 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 16 Ocak 2020

Burdur'da 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 2 ay
Burdur Gölhisar Belediyesi'nin şehir içi yol yapımı çalışmalarında kullanılacak 15-20 tonluk, bakımlı, operatörlü 1 ade... Devamı

22 Mayıs 2018

Antalya'da 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 3-5 ay
Antalya'da 1 adet 3-5 aylık asfalt silindiri kiralanacaktır.

10 Haziran 2017

Adana Kiralık Asfalt Silindiri

  • Adana Kiralık Asfalt Silindiri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Adana'da aylık kiralık asfalt silindirleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Adana Asfalt Silindiri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Adana'da kiralık asfalt silindiri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Asfalt Silindiri operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Adana asfalt silindiri operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Asfalt Silindiri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra asfalt silindirleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Adana ikinci el asfalt silindiri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Adana'da asfalt silindiri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Adana'da Kiralık Asfalt Silindiri Arıyor Musunuz?