Erzurum'da Kiralık Asfalt Silindiri

Erzurum'da ve Doğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık asfalt silindiri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde Asfalt Silindiri Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Ağırlığı Tambur Genişliği Kiralayan Firma Şehir
2017 11500 kg 213.5 cm KÖR**** (#5115) Erzurum
Fiyat Teklifi Alın
2000 KÖR**** (#5115) Erzurum
Fiyat Teklifi Alın
2007 7380 kg 150 cm Bal**** (#1857) Tunceli
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Asfalt Silindiri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık asfalt silindiri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Asfalt Silindiri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri asfalt silindiri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Asfalt Silindiri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Asfalt Silindiri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve asfalt silindiri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Erzurum ve Doğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Asfalt Silindiri Arayanlar

Bitlis'de 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bitlis Tatvan'da duble yol inşaatında çalıştırılmak üzere 1 adet asfalt silindiri 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

09 Temmuz 2020

Van'da 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 2 aylık
Van Gevaş'da çalıştırılmak üzere 8 ton ve üzeri vibratörlü, çift tambur 1 adet asfalt silindiri 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

03 Temmuz 2020

Bitlis'de 2 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Bitlis'de Kara Yolları Finişer grubunda çalıştırılmak üzere 2 adet çift bandaj asfalt silindiri 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

28 Haziran 2020

Erzurum'da 4 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 4 aylık
Erzurum Havalimanı Pist Tadilatı Projesinde kurumsal firma için çalışacak 4 adet Tandem Silindir 4 aylık operatörsüz ol... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Şubat 2019

Hakkari'de 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 45 gün
Hakkari Çukurca'da belediyenin yol işinde merkezde çalışacak 1 adet 10 tonluk asfalt silindiri 45 günlük operatörlü ola... Devamı

30 Temmuz 2018

Kars'da 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 3 ay
Kars Karakurt mevkiinde Baraj şantiyesinde asfalt serimi yapacak tambur genişliği 1380-1400 mm olan 1 adet asfalt (yama... Devamı

19 Haziran 2018

Erzurum Kiralık Asfalt Silindiri

  • Erzurum Kiralık Asfalt Silindiri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Erzurum'da aylık kiralık asfalt silindirleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Erzurum Asfalt Silindiri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Erzurum'da kiralık asfalt silindiri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Asfalt Silindiri operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Erzurum asfalt silindiri operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Asfalt Silindiri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra asfalt silindirleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Erzurum ikinci el asfalt silindiri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Erzurum'da asfalt silindiri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Erzurum'da Kiralık Asfalt Silindiri Arıyor Musunuz?