İzmir'de Kiralık Asfalt Silindiri

İzmir'de ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık asfalt silindiri kiralamak için fiyat teklifi alın.

İzmir ve Ege Bölgesinde Asfalt Silindiri Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Ağırlığı Tambur Genişliği Kiralayan Firma Şehir
2006 MER**** (#269) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Asfalt Silindiri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık asfalt silindiri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Asfalt Silindiri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri asfalt silindiri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Asfalt Silindiri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Asfalt Silindiri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve asfalt silindiri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İzmir'de Kiralık Asfalt Silindiri Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 2 aylık
İzmir Karabağlar Uzundere'de çalıştırılmak üzere 4-5 ton kapasiteli 1 adet asfalt silindiri 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 31 Aralık 2020

İzmir'de 7 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 3 aylık
İzmir Menemen, Aliağa, Çandarlı otoyol inşaatında Tma seriminde çalıştırılmak üzere 2017 model ve üzeri Bomag 202 veya ... Devamı

1 firma teklif verdi 13 Mayıs 2020

İzmir'de 10 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 4 aylık
İzmir Menemen, Aliağa, Çandarlı otoyol inşaatında çalıştırılmak üzere 10 adet asfalt silindiri 4 aylık operatörsüz olar... Devamı

4 firma teklif verdi 10 Mart 2020

İzmir'de 1 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 5 günlük
İzmir Kemalpaşa Halilbeyli'de 1 adet asfalt silindiri 5 günlük operatörsüz olarak kiralanacaktır.

19 Temmuz 2019

İzmir'de 3 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 2 Aylık
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesinde çalıştırılmak üzere 2017 model ve üzeri hamm hd 140 veya Bomag BW 202 Tandem... Devamı

08 Temmuz 2019

İzmir'de 18 Adet Kiralık Asfalt Silindiri Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Menemen-Aliağa-Çandarlı Otoyolu projesinde çalıştırılmak üzere 17 adet Tandem 1 adet Bomag BW 161 toplam 18 adet Asfalt... Devamı

29 Mart 2019

İzmir Kiralık Asfalt Silindiri

  • İzmir Kiralık Asfalt Silindiri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İzmir'de aylık kiralık asfalt silindirleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İzmir Asfalt Silindiri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İzmir'de kiralık asfalt silindiri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Asfalt Silindiri operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. İzmir asfalt silindiri operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Asfalt Silindiri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra asfalt silindirleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İzmir ikinci el asfalt silindiri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İzmir'de asfalt silindiri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İzmir'de Kiralık Asfalt Silindiri Arıyor Musunuz?