Kayseri'de Kiralık Beton Mikseri

Kayseri'de ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık beton mikseri kiralamak için fiyat teklifi alın.

Kayseri ve Çevresinde Beton Mikseri Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Beton Mikseri Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık beton mikseri arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Beton Mikseri Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri beton mikseri sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Beton Mikseri Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Beton Mikseri sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve beton mikseri sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kayseri'de Kiralık Beton Mikseri Arayanlar

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 15 Gün
Kayseri, Develi ilçesinde tel çit yapımında 38km mesafede kullanılacak, 10m³ kapasiteli, operatörlü beton mikseri (tran... Devamı

24 Ekim 2023

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 6 Ay
Kayseri, İncesu ilçesinde fabrika yapım şantiyesinde kullanılmak üzere 2007 model üzeri MAN TGA 41.360 muadili 12 M3 im... Devamı

09 Ocak 2023

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2 haftalık
Kayseri Develi Yahya arası Enerji nakil hattı direk Temel Beton İşinde çalıştırılmak üzere 10-12 m3 kapasiteli 1 adet b... Devamı

04 Ağustos 2021

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kayseri'de elektrik direği işlerinde çalıştırılmak üzere 10-12 m3 kapasiteli 1 adet beton mikseri 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 20 Nisan 2021

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 3 HAFTA
KAYSERİ İNCESU BÖLGESİNDE YOL BETON İŞİNDE ÇALIŞACAK 9-12 M3 KAPASİTELİ 1 ADET BETON MİKSERİ 3 HAFTALIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALABACAKTIR.

19 Ekim 2020

Kayseri'de 1 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 6 aylık
Kayseri Sarıoğlan'da DSİ sulama inşaatı işinde çalıştırılmak üzere 10-12 m3 kapasiteli 1 adet beton mikseri 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 07 Eylül 2020

Kayseri'de 2 Adet Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

Süre: 2,5 aylık
Kayseri Pınarbaşı'nda 50 km mesafeden beton taşıma işinde çalıştırılmak üzere 2 adet kırkayak beton mikseri 2,5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 07 Eylül 2019

Kayseri Kiralık Beton Mikseri

  • Kayseri Kiralık Beton Mikseri için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kayseri'de aylık kiralık beton mikserleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kayseri Beton Mikseri Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kayseri'de kiralık beton mikseri fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kayseri'de beton mikseri kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Beton Mikseri satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra beton mikserleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kayseri ikinci el beton mikseri sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kayseri'de beton mikseri kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kayseri'de Kiralık Beton Mikseri Arıyor Musunuz?