BPR Cadillon Kule Vinç Kiralama

BPR Cadillon kule vinç kiralayan firmalardan haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın. Siz de BPR Cadillon kule vinç sahibiyseniz hemen üye olun ve teklif vermeye başlayın.

BPR Cadillon Kule Vinç Sahibi Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık BPR Cadillon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık BPR Cadillon kule vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi model, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı BPR Cadillon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri BPR Cadillon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. BPR Cadillon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

BPR Cadillon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve BPR Cadillon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

BPR Cadillon Kiralama Avantajları

 • Kiralık BPR Cadillon ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık BPR Cadillon şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • BPR Cadillon kule vinç banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • BPR Cadillon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık BPR Cadillon fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • BPR Cadillon için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler BPR Cadillon kiralama süresi boyunca; BPR Cadillon kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama BPR Cadillon operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kiralık BPR Cadillon ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kiralık BPR Cadillon yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • BPR Cadillon satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • BPR Cadillon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra BPR Cadillon genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar BPR Cadillon satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. 2.el BPR Cadillon satış riski ortadan kalkar.

Kiralık BPR Cadillon Kule Vinç Arıyor Musunuz?