Antalya'da Kiralık Dizel Forklift

Antalya'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık dizel forklift kiralamak için fiyat teklifi alın.

Antalya ve Çevresinde Dizel Forklift Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Dizel Forklift Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık dizel forklift arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Dizel Forklift Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri dizel forklift sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Dizel Forklift Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Dizel Forklift sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve dizel forklift sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Antalya'da Kiralık Dizel Forklift Arayanlar

Antalya'da 1 Adet Kiralık Dizel Forklift Aranıyor

Süre: 12 Ay
Antalya, Muratpaşa ilçesinde paletli yapı malzemelerini taşımada kullanılacak, 3.5T kapasiteli, operatörsüz dizel forklift kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Ocak 2023

Antalya'da 1 Adet Kiralık Dizel Forklift Aranıyor

Süre: 12 aylık
ANTALYA'DA KERESTE FİRMASINDA KERESTE KALDIRMA İNDİRME İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 3 TON KAPASİTELİ 1 ADET DİZEL FORKLİF... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Şubat 2021

Antalya'da 1 Adet Kiralık Dizel Forklift Aranıyor

Süre: 12 Aylık
Antalya'da Toptan gıda satış firmasında yükleme indirme işinde çalıştırılmak üzere 1 adet dizel forklift 12 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 17 Aralık 2020

Antalya'da 1 Adet Kiralık Dizel Forklift Aranıyor

Süre: 24 aylık
Antalya'da granit satış merkezinde kamyon/tır dan indirme ve yükleme işinde çalışacak 2-3 ton kapasiteli 1 adet dizel f... Devamı

2 firma teklif verdi 19 Nisan 2020

Antalya'da 1 Adet Kiralık Dizel Forklift Aranıyor

Süre: 5 aylık
Antalya'da çelik çatı depo şantiyesinde çalıştırılmak üzere 3 ton ve üzeri, sorun çıkarmayacak bakımlı 1 adet tripleks ... Devamı

14 Mart 2020

Antalya Kiralık Dizel Forklift

  • Antalya Kiralık Dizel Forklift için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Antalya'da aylık kiralık dizel forkliftler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Antalya Dizel Forklift Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Antalya'da kiralık dizel forklift fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Dizel Forklift operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Antalya dizel forklift operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Dizel Forklift satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra dizel forkliftler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Antalya ikinci el dizel forklift sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Antalya'da dizel forklift kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Antalya'da Kiralık Dizel Forklift Arıyor Musunuz?