Kırıkkale'de Kiralık Eklemli Platform

Kırıkkale'de ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık eklemli platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Kırıkkale ve Çevresinde Eklemli Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Maksimum Kaldırma Yüksekliği Maksimum Kaldırma Kapasitesi Kiralayan Firma Şehir
2022 Yıl**** (#11244) Kırıkkale
Fiyat Teklifi Alın
2014 15 m 230 kg Lev**** (#2128) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2017 15 m 230 kg Ada**** (#4274) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2018 HAR**** (#1543) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2017 15 m 230 kg EVR**** (#5575) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2018 SFS**** (#8727) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2023 Alb**** (#12490) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Eklemli Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık eklemli platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Eklemli Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri eklemli platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Eklemli Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Eklemli Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve eklemli platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kırıkkale ve İç Anadolu Bölgesinde Kiralık Eklemli Platform Arayanlar

Ankara'da 2 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 2 aylık
Ankara Kazan Tusaş havacılıkta armatür montajında çalıştırılmak üzere 10-12 metre kaldırma yüksekliğinde 2 adet eklemli platform 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 08 Haziran 2020

Konya'da 2 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 aylık
Konya'da Silo içerisinde çalıştırılmak üzere 2 adet eklemli platform 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

25 Şubat 2020

Çankırı'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 10 günlük
Çankırı Yakınkent OSB'de bulunan Akü Fabrikasında kullanılmak üzere 15 metrelik 1 adet eklemli platform 10 günlük kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 14 Kasım 2018

Ankara'da 2 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 1 ay
Ankara Malıköy Başkent OSB'de kablo çekimi işi için 2 adet eklemli veya bir eklemli, bir makaslı manlift 1 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 20 Nisan 2018

Ankara'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 3 ay
Ankara Söğütözü'nde 3 ay süreyle heykel yapım işinde çalışacak 16 metre yükseklik için uygun dizel eklemli platform kiralanacaktır.

04 Mayıs 2017

Kırıkkale Kiralık Eklemli Platform

  • Kırıkkale Kiralık Eklemli Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kırıkkale'de aylık kiralık eklemli platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kırıkkale Eklemli Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kırıkkale'de kiralık eklemli platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Eklemli Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Kırıkkale eklemli platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Eklemli Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra eklemli platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kırıkkale ikinci el eklemli platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kırıkkale'de eklemli platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kırıkkale'de Kiralık Eklemli Platform Arıyor Musunuz?