Kütahya'da Kiralık Eklemli Platform

Kütahya'da ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık eklemli platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Kütahya ve Ege Bölgesinde Eklemli Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Maksimum Kaldırma Yüksekliği Maksimum Kaldırma Kapasitesi Kiralayan Firma Şehir
2017 Hig**** (#4235) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
2017 HAR**** (#1543) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
2011 Eki**** (#10512) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
2008 Orh**** (#881) İzmir
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Eklemli Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık eklemli platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Eklemli Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri eklemli platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Eklemli Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Eklemli Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve eklemli platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kütahya ve Ege Bölgesinde Kiralık Eklemli Platform Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 2 Gün
izmir, Torbalı ilçesinde fabrika içerisinde havalandırma filtre temizleme işi için kullanılacak eklemli platform kiralanacaktır.

28 Kasım 2022

Manisa'da 2 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 15 günlük
Manisa Turgutlu'da kullanılmak üzere 1 adet 24 ve ya 26 metre, 1 adet 18-20 metre aralığında toplam 2 adet eklemli platform 15 günlük operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 05 Kasım 2020

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Eklemli Platform Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kütahya Emet'de başlayacak olan şantiyede kullanılmak üzere 26 mt. çalışma yüksekliğinde 1 adet dizel eklemli platform ... Devamı

2 firma teklif verdi 27 Temmuz 2020

Kütahya Kiralık Eklemli Platform

  • Kütahya Kiralık Eklemli Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kütahya'da aylık kiralık eklemli platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kütahya Eklemli Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kütahya'da kiralık eklemli platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Eklemli Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Kütahya eklemli platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Eklemli Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra eklemli platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kütahya ikinci el eklemli platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kütahya'da eklemli platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kütahya'da Kiralık Eklemli Platform Arıyor Musunuz?