Bilecik'de Kiralık Fore Kazık Makinası

Bilecik'de ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık fore kazık makinası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Bilecik ve Çevresinde Fore Kazık Makinası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2016 Ser**** (#4308) Bursa
Fiyat Teklifi Alın
2008 ZEH**** (#3009) Eskişehir
Fiyat Teklifi Alın
2019 Ahs**** (#11514) Bursa
Fiyat Teklifi Alın
2019 Ahs**** (#11514) Bursa
Fiyat Teklifi Alın
2019 Ahs**** (#11514) Bursa
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık fore kazık makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Fore Kazık Makinası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri fore kazık makinası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Fore Kazık Makinası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Fore Kazık Makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve fore kazık makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Bilecik ve Marmara Bölgesinde Kiralık Fore Kazık Makinası Arayanlar

Bilecik'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 22 adet
Bilecik’de 6 metre derinlikte 80 sm. Çapında 22 adet fore kazık işinde çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinesi kiralanacaktır

03 Ocak 2022

Bursa'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 6 aylık
Bursa'da kesişen kazık imalatı yapım işlerinde çalıştırılmak üzere 65 tonluk, kovanlı ve borulu 1 adet fore kazık makinası en az 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 09 Ocak 2020

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Sarıyer'de 25 cm çapında 11 metre derinlikte foraj yapabilecek 2 adet mini fore kazık kazık makinası 1 aylık operatörlü olarak acil kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 26 Ağustos 2019

Bursa'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 8 aylık
Bursa'da demir yolu inşaatında çalıştırılmak üzere liebheer 36 - 36/41, Bg 36-39 ve muadili 1 adet fore kazık makinası ... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Temmuz 2019

Yalova'da 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: 1 aylık
Yalova’da Kamu işi kanalizasyon hattında çalıştırılmak üzere 1 adet fore kazık makinası 1 aylık operatörlü olarak kiral... Devamı

28 Mayıs 2019

Kocaeli'de 1 Adet Kiralık Fore Kazık Makinası Aranıyor

Süre: En az 5 aylık
Kocaeli Gebze’de fabrika inşaatında çalıştırılacak SR60 veya muadili 1 adet fore kazık makinası en az 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

29 Ocak 2019

Bilecik Kiralık Fore Kazık Makinası

  • Bilecik Kiralık Fore Kazık Makinası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Bilecik'de aylık kiralık fore kazık makinaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Bilecik Fore Kazık Makinası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Bilecik'de kiralık fore kazık makinası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Fore Kazık Makinası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Bilecik fore kazık makinası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Fore Kazık Makinası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra fore kazık makinaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Bilecik ikinci el fore kazık makinası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Bilecik'de fore kazık makinası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Bilecik'de Kiralık Fore Kazık Makinası Arıyor Musunuz?