Gru Dalbe Kule Vinç Kiralama

Gru Dalbe kule vinç kiralayan firmalardan haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın. Siz de Gru Dalbe kule vinç sahibiyseniz hemen üye olun ve teklif vermeye başlayın.

Gru Dalbe Kule Vinç Sahibi Firmalar


Türü Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
Kule Vinç 2023 UBK**** (#203) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Kule Vinç 2015 Fır**** (#382) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Kule Vinç 2013 FS **** (#7069) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Kule Vinç 2015 UBK**** (#203) Yalova
Fiyat Teklifi Alın
Kule Vinç 2013 UBK**** (#203) Yalova
Fiyat Teklifi Alın
Kule Vinç 2015 UBK**** (#203) Yalova
Fiyat Teklifi Alın
Kule Vinç 2014 UBK**** (#203) Yalova
Fiyat Teklifi Alın
Kule Vinç 2013 UBK**** (#203) Yalova
Fiyat Teklifi Alın
Kule Vinç 2023 ECK**** (#8623) Yalova
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Gru Dalbe Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık Gru Dalbe kule vinç arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi model, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Gru Dalbe Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri Gru Dalbe sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Gru Dalbe Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Gru Dalbe sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve Gru Dalbe sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Gru Dalbe Kiralama Avantajları

 • Kiralık Gru Dalbe ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık Gru Dalbe şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Gru Dalbe kule vinç banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Gru Dalbe Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık Gru Dalbe fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Gru Dalbe için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler Gru Dalbe kiralama süresi boyunca; Gru Dalbe kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama Gru Dalbe operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kiralık Gru Dalbe ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kiralık Gru Dalbe yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Gru Dalbe satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Gru Dalbe satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra Gru Dalbe genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar Gru Dalbe satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. 2.el Gru Dalbe satış riski ortadan kalkar.

Kiralık Gru Dalbe Kule Vinç Arıyor Musunuz?