İş Makinası Sektörü Haberleri

ELS Lift Küresel ve İnovatif Marka Olmayı Hedefliyor

Personel yükseltici platform sektöründe, Türkiye’nin global ölçekteki öncü markası olan ve tamamen "yerli" üretim anlayışıyla hareket ederek, ülkemizin bu alandaki sürdürülebilir büyümesine katkı sağlayan ELS Lift, vizyonunu "personel yükseltici lift sektörünün küresel ve inovatif markası olmak" olarak belirledi.

1979 yılında kurulan Elsisan A.Ş.’nin markalarından biri olan ve 2008 yılından bu yana, Türkiye’nin personel yükseltici platform sektöründe, global ölçekte önemli çalışmalara imza atan ELS Lift, düzenlenen strateji toplantısı ile vizyon, misyon ve değerlerini yeniledi.

Gerçekleşen strateji toplantısında; Els Lift markasının vizyon, misyon ve değerleri belirleme çalışmasına, çalışanların katıldığı ve Doç. Dr. Volkan Ekin’in liderliğinde gerçekleşen çalıştay ile katkı sağlandı.

Toplantıda konuşan ELS Lift Genel Müdürü Kerem Bayrak, 2018 stratejilerinden bahsederek, vizyon, misyon ve değerlerin önemine dikkat çekti.

AR-GE’ye büyük önem verdiklerini ve sektöre değer katacak faaliyetlere odaklandıklarını belirten Bayrak, “Sürdürülebilir başarı odaklı çalışmalarımıza 2018 yılında da devam edeceğiz. Üretimlerimizde verimliliğe odaklanmış durumdayız. Yenilikçi bakış açımızla yaratıcı çözümler sunmayı amaçlıyoruz. Sürekli kendimizi geliştirerek, müşterilerimizin taleplerine en iyi şekilde çözüm bulma gayretindeyiz” dedi.

Yenilikçi, çevreye ve insana karşı duyarlı

Toplantıda, ELS Lift’in vizyonu ‘personel yükseltici lift sektörünün küresel ve inovatif markası olmak’, misyonu ‘tüm paydaşların ihtiyaçlarına yanıt vererek; üretim öncesinde başlayıp, satış sonrasında da devam eden, katma değeri yüksek, hızlı ve yenilikçi hizmet anlayışı ile sektörün gelişimine küresel boyutta katkı sağlamak’ ve değerleri ise ‘gelişime açık, yenilikçi ve paylaşımcı olmak, paydaşlarımızla var olmak, müşteri öncelikli olmak, çözüm odaklı olmak, tüm süreçlerde, çevreye ve insana karşı duyarlı olmak, kurumsal sosyal sorumluluk ve iletişim faaliyetlerimizle saygın olmak, sadece markamız için değil, özveri ile ülkemiz için çalıştığımızın bilincinde olmak’ olarak belirlendi.


1590 kez görüntülendi 30 Ocak 2018

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

İnşaattan madenciliğe, tarımdan sanayiye kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan iş makineleri sektörü, 2023 yılında kendini gösteren güçlü satış trendiyle dikkat çekiyor.

14 Kasım 2023
Ülkemizde çeşitli sektörlere doğrudan veya dolaylı hizmet sağlayan iş makineleri sektörü, 2023 yılında da güçlü bir satış ivmesi sergilemeye devam ediyor. İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) tarafından açıklanan tahminlere göre, temmuz ayında T&uum...

14 Ağustos 2023
İş ve istif makineleri sektöründe talep, üç yıl önce başlayan artış eğilimini mayıs ayında da sürdürdü. Türkiye'de İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) ve İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) tarafından açı...

05 Temmuz 2023
Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

Zonguldak'da Kiralık Dizel Forklift Aranıyor

1 adet, Süre: 6 Ay
Zonguldak, Kilimli ilçesinde enerji fabrikasında kullanılacak, 3T kapasiteli, operatörsüz dizel forklift kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 05 Aralık 2023

Osmaniye'de Kiralık Paletli Mini Ekskavatör Aranıyor

1 adet, Süre: 3 Gün
Osmaniye, Kadirli ilçesinde tarlada 3000 tane zeytin fidanı yeri açmada kullanılacak, 3T-6T kapasiteli, operatörlü paletli mini ekskavatör kiralanacaktır.

05 Aralık 2023

Mardin'de Kiralık Greyder Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Ay
Mardin, Derik ilçesinde merkez ve köylerde yol açmada kullanılacak, Cat 120M-140H muadili, 2014 model ve üzeri, operatörsüz greyder kiralanacaktır.

04 Aralık 2023

Afyon'da Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Gün
Afyon, Şuhut ilçesinde, tarla düzenlemede kullanılacak, 30T kapasiteli, operatörsüz paletli ekskavatör kiralanacaktır.

04 Aralık 2023

Bursa'da Kiralık Kompaktör Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Gün
Bursa, Yenişehir ilçesinde bulunan fabrikada çakıl taşı sıkıştırma ve düzenleme işinde kullanılacak, operatörsüz kompaktör kiralanacaktır.

04 Aralık 2023

Hatay'da Kiralık Toprak Silindiri Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Hafta
Hatay, Kırıkhan ilçesinde konteyner kentin sokaklarında toprak sıkıştırmada kullanılacak, 3T-5T kapasiteli operatörlü toprak silindiri kiralanacaktır. 3T üzerinde olursa... Devamı

04 Aralık 2023
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
20.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

7.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

40.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.