İş Makinası Sektörü Haberleri

HMF Makine, Müşterilerinden Tam Not Alıyor

HMF Makine Genel Müdürü Halil Tamer Öztoygar, yaptıkları çalışmalarla müşterilerin ihtiyaçlarını giderdiklerini ve onlardan tam not aldıklarını söylüyor.

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai İş Makinaları Türkiye Distribütörlüğü'nü Türkiye çapında 40’tan fazla noktada, yaygın satış ofisleri ve servis istasyonları ile 1993 yılından beri yürütüyor. HMF; Türkiye temsilciliğini üstlendiği ve 1997 yılında ISO 14001 ile sertifikalandırılan Hyundai İş Makinaları Grubu ile Türkiye pazarında ekskavatör, yükleyiciler ve forkliftler ile yer alıyor. Satış rakamları, tesis olanakları ve pazarlama politikaları konularında gösterdiği üstün performansı sayesinde Hyundai tarafından birçok defa “Dünya’da Yılın En Başarılı Distribütörü “ ödülüne layık görülmüş. Bugün HMF Makina, Türkiye'nin dört bir yanındaki satış ofisleri, bayileri ve servis noktaları ile en süratli ve etkin hizmeti veriyor. 

HMF Makina ve Servis San. ve Tic. A.Ş. Hyundai marka paletli ekskavatör, lastikli ekskavatör, lastikli yükleyici, bekoloder, silindirler ve mini yükleyicilerin yanı sıra 2003 yılından bu yana Hyundai marka LPG, akülü ve dizel forkliftleri ile en yeni endüstriyel ürünleri ürün gamında bulunduruyor. 1.5 tondan 120 tona kadar paletli ekskavatörler, 5.5tondan 21 tona kadar lastikli ekskavatörler, 9.8 tondan 33.4 tona kadar lastikli yükleyiciler, 2.7 tondan 3.3 tona kadar skid steer loaderler, 7 tondan 14 tona kadar toprak silindirleri ve 2.5 tondan 3 tona kadar olan yama silindirleri de HMF Makina ürün gamında bulunmaktadır. HMF tarafından Türkiye pazarına sunulan Hyundai Forkliftlerin ürün grubunu; 1.5 - 25 ton arası dizel forkliftler, 1.5 - 5 ton arası LPG'li forkliftler ile 1.5 - 5 ton arası akülü forkliftler oluşturmaktadır. HMF Makina aynı zamanda Hyundai marka toprak ve yama silindirlerini de müşterilerinin hizmetine sunmuştur. HMF'nin ürün çeşitleri ve markaları arasında; Hyundai iş makinaları ve Hyundai Endüstriyel ürünlerin yanı sıra Atlet marka depo içi ekipmanlar, Airo Personel yükselticiler ve iş makinalarında kullanılan D&A kırıcılar ve Mantovanibenne yıkım ataşmanları bulunmaktadır. HMF makina ürün gamına 2015 yılında eklenen Alman menşei’li Kramer markası ise hem tarım hem de inşaat firmaları tarafından tercih edilen mini lastikli yükleyici, teleskobik lastikli yükleyici ve telehandler ürünleri ile sektörde adından söz ettirmektedir.


778 kez görüntülendi 17 Mayıs 2017

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

İş makinası sahipleri ve iş makinası arayanlar Android uygulamamızı makinaparkuru. com/android adresinden indirebilirsiniz.

17 Şubat 2021
Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019
İş makineleri üreticisi JCB, geliştirdiği patenti kullandığı iddiasıyla iş makineleri üreticisi Manitou’ya dava açtı.

06 Mart 2019
Orman Genel Müdürlüğü, makine parkını MST ekskavatörleri ile güçlendirmeyi sürdürdü.

06 Mart 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

Balıkesir'de Kiralık 10 Teker Kamyon Aranıyor

4 adet, Süre: 3 Ay
Balıkesir, Dursunbey ilçesinde kurumsal firma tarafından yol yapımında dolgu malzeme ve hafriyat işinde kullanılacak, çift-tek çeker, damperli, hardox kasa, şoförlü 4 ad... Devamı

01 Ekim 2022

Erzurum'da Kiralık Beko Loder Aranıyor

1 adet, Süre: 2 Ay
Erzurum, Horasan ilçesinde elektrik direği çukuru açmada kullanılacak, Jcb 3CX-4CX muadili, operatörlü kazıcı yükleyici (beko-loder) kiralanacaktır. Operatöre kalacak ye... Devamı

01 Ekim 2022

İstanbul'da Kiralık Araç Üstü Sepetli Vinç Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Gün
İstanbul, Anadolu Yakası kurumsal firma tarafından Ataşehir bölgesinde tabela takmak için kullanılacak, 16m-24m arası, 03-10 tarihinde çalışabilecek, operatörlü araç üst... Devamı

01 Ekim 2022

İzmir'de Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

1 adet, Süre: 2 Ay
İzmir, Urla ilçesinde beton santralinden aldığı betonu inşaatlara götürecek, 9m³-12m³ arası kapasiteli, 10 teker, operatörlü beton mikseri kiralanacaktır. Operatöre kala... Devamı

01 Ekim 2022

Eskişehir'de Kiralık Telehandler Manitou Aranıyor

1 adet, Süre: 4 Ay
Eskişehir, Osmaniye bölgesinde mısır balyası istifleme işleminde kullanılacak, ortalama yatayda 10m yüksekliğe ulaşabilen, operatörsüz telehandler Manitou kiralanacaktır.

30 Eylül 2022

Düzce'de Kiralık Dozer Aranıyor

2 adet, Süre: 4 Ay
Düzce, KGM işinde malzeme serme ve serbest malzemeyi ittirmede kullanılacak, Caterpillar D7G muadili, operatörlü 2 adet dozer kiralanacaktır. Operatöre kalacak yer ve ye... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Eylül 2022
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
10.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

6.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

20.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.