İş Makinası Sektörü Haberleri

İŞ YERİ ile Borusan CAT artık müşterilerine daha yakın!

Müşterilerine her alanda daha yakın olmayı ve onlara daha hızlı çözümler sunmayı amaçlayan Borusan CAT, ‘İŞ YERİ’ adını verdiği yeni mağaza konseptini hayata geçirdi.

Müşterilerine hızlı çözümler sunmayı amaçlayan Borusan Cat yeni mağaza konseptini hayata geçirdi. Sanayi bölgelerinin yakınlarına açılan yeni “İŞ YERİ” lokasyonlarında müşterinin hemen mağazadan alıp götürebileceği genel inşaat makinaları ile en çok ihtiyaç duyulan yedek parçalar ve bakım kit paketleri satılıyor.  İstanbul, Isparta, İzmir ve Bursa’da 4 “İŞ YERİ” hizmet veriyor. Kocaeli’nde açılacak yeni “İŞ YERİ”nin ise Şubat ayında faaliyete geçmesi planlanıyor.

“İŞ YERİ” özel ödeme koşulları ile birlikte müşterilere hızlı, etkin ve yalın bir hizmet veriliyor. Bu özel satış noktalarında taleplere hızlı çözümler, günlük avantajlar, fırsatlar ve kampanyalar sunuluyor. Makine satışta bir saatte kredi onayı, hızlı teslimat, sabit fiyat uygulamaları yapılırken, mağaza içinde müşterilerin dinlenebileceği oturma alanları ile çay kahve içecekleri, kampanyaları inceleyebileceği ve periyodik bakımlarla ilgili bilgi alıp izleyebileceği ayrı bir bölüm de yer alıyor. Ayrıca, sergi alanında yer alan genel inşaat makinaları yakından inceleyerek bilgi alınabiliyor.

Yeni “İŞ YERİ” konsepti ile Borusan Cat sanayi bölgelerindeki müşterilerine kendilerini daha rahat hissedecekleri ve samimi bir ortamda alışveriş yapabilecekleri butik mağazalar ile daha yakın oldu..

Borusan Cat Türkiye Direktörü Fuat Murat yeni mağaza konsepti ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Bizim için müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla yanıt vermek ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek büyük önem taşıyor. Yeni mağaza konseptimiz “İŞ YERİ” bu yönde bizi müşterilerimize daha fazla yakınlaştıran büyük bir adımı oluşturuyor. Bu konseptimizle ilgili son derece olumlu geri bildirimler alıyoruz. Önümüzdeki dönemde Türkiye’de İş Yeri Merkezlerimizin sayısını ve yayılımını artırarak, müşterilerimize daha hızlı, etkin ve yalın hizmet sunmaya devam edeceğiz.”


1478 kez görüntülendi 20 Şubat 2018

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019
İş makineleri üreticisi JCB, geliştirdiği patenti kullandığı iddiasıyla iş makineleri üreticisi Manitou’ya dava açtı.

06 Mart 2019
Orman Genel Müdürlüğü, makine parkını MST ekskavatörleri ile güçlendirmeyi sürdürdü.

06 Mart 2019
İnşaat ekipmanı şirketleri Caterpillar ve Pon Equipment, Norveç’te 26 ton ağırlığında ve tamamen elektrikli olarak çalışan bir ekskavatör üretti.

01 Şubat 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

Hatay'da Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

4 adet, Süre: 6 Ay
Hatay, Defne ilçesinde yıkım işinde kullanılacak, 35T kapasiteli 1 adet , 30T kapasiteli 3 adet, toplam 4 adet operatörlü paletli ekskavatör kiralanacaktır. Makinın yıkı... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Mayıs 2023

Şanlıurfa'da Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

4 adet, Süre: 12 Ay
Şanlıurfa, Hilvan ilçesinde 300 adet köy konutları yapımında, 20T-30T arası kapasiteli, kırıcılı, operatörlü paletli ekskavatör kiralanacaktır. Operatörler için kalacak ... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Mayıs 2023

Hatay'da Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

10 adet, Süre: 5 Ay
Hatay, Kırıkhan’da yıkım ve moloz işlerinde kullanılacak, 22T-30T arası kapasiteli, 2 tanesi kırıcılı, operatörlü 10 adet paletli ekskavatör kiralanacaktır. Operatörler ... Devamı

2 firma teklif verdi 30 Mayıs 2023

Konya'da Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

1 adet, Süre: 12 Ay
Konya, Meram ilçesinde mermer ocağında delik delme işinde kullanılacak, operatörlü kaya delici (ankraj) kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 30 Mayıs 2023

Samsun'da Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

3 adet, Süre: 6 Ay
Samsun, Vezirköprü ilçesinde beton santralinde kullanılacak, 12m³ kapasiteli, operatörlü 3 adet beton mikseri kiralanacaktır. Operatörlü olması halinde kalacak yer ve ye... Devamı

30 Mayıs 2023

Elazığ'da Kiralık Beko Loder Aranıyor

1 adet, Süre: 2-4 Gün
Elazığ, Karakoçan ilçesinde dolgu zemin sıyırma ve düzeltme işlerinde kullanılacak, Jcb 4CX muadili, operatörlü kazıcı yükleyici (beko-loder) kiralanacaktır.

30 Mayıs 2023
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
20.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

7.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

40.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.