İş Makinası Sektörü Haberleri

İŞ YERİ ile Borusan CAT artık müşterilerine daha yakın!

Müşterilerine her alanda daha yakın olmayı ve onlara daha hızlı çözümler sunmayı amaçlayan Borusan CAT, ‘İŞ YERİ’ adını verdiği yeni mağaza konseptini hayata geçirdi.

Müşterilerine hızlı çözümler sunmayı amaçlayan Borusan Cat yeni mağaza konseptini hayata geçirdi. Sanayi bölgelerinin yakınlarına açılan yeni “İŞ YERİ” lokasyonlarında müşterinin hemen mağazadan alıp götürebileceği genel inşaat makinaları ile en çok ihtiyaç duyulan yedek parçalar ve bakım kit paketleri satılıyor.  İstanbul, Isparta, İzmir ve Bursa’da 4 “İŞ YERİ” hizmet veriyor. Kocaeli’nde açılacak yeni “İŞ YERİ”nin ise Şubat ayında faaliyete geçmesi planlanıyor.

“İŞ YERİ” özel ödeme koşulları ile birlikte müşterilere hızlı, etkin ve yalın bir hizmet veriliyor. Bu özel satış noktalarında taleplere hızlı çözümler, günlük avantajlar, fırsatlar ve kampanyalar sunuluyor. Makine satışta bir saatte kredi onayı, hızlı teslimat, sabit fiyat uygulamaları yapılırken, mağaza içinde müşterilerin dinlenebileceği oturma alanları ile çay kahve içecekleri, kampanyaları inceleyebileceği ve periyodik bakımlarla ilgili bilgi alıp izleyebileceği ayrı bir bölüm de yer alıyor. Ayrıca, sergi alanında yer alan genel inşaat makinaları yakından inceleyerek bilgi alınabiliyor.

Yeni “İŞ YERİ” konsepti ile Borusan Cat sanayi bölgelerindeki müşterilerine kendilerini daha rahat hissedecekleri ve samimi bir ortamda alışveriş yapabilecekleri butik mağazalar ile daha yakın oldu..

Borusan Cat Türkiye Direktörü Fuat Murat yeni mağaza konsepti ile ilgili olarak şunları söyledi:

“Bizim için müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla yanıt vermek ve hizmet kalitemizi sürekli yükseltmek büyük önem taşıyor. Yeni mağaza konseptimiz “İŞ YERİ” bu yönde bizi müşterilerimize daha fazla yakınlaştıran büyük bir adımı oluşturuyor. Bu konseptimizle ilgili son derece olumlu geri bildirimler alıyoruz. Önümüzdeki dönemde Türkiye’de İş Yeri Merkezlerimizin sayısını ve yayılımını artırarak, müşterilerimize daha hızlı, etkin ve yalın hizmet sunmaya devam edeceğiz.”


1396 kez görüntülendi 20 Şubat 2018

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

İş makinası sahipleri ve iş makinası arayanlar Android uygulamamızı makinaparkuru. com/android adresinden indirebilirsiniz.

17 Şubat 2021
Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019
İş makineleri üreticisi JCB, geliştirdiği patenti kullandığı iddiasıyla iş makineleri üreticisi Manitou’ya dava açtı.

06 Mart 2019
Orman Genel Müdürlüğü, makine parkını MST ekskavatörleri ile güçlendirmeyi sürdürdü.

06 Mart 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

Ankara'da Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

2 adet, Süre: 12 Ay
Ankara, Bala ilçesinde kurumsal firma tarafından taş ocağında saha içerisinde alçı taşı taşımada kullanılacak, çift çeker, damperli, hardox kasa, şoförlü 2 kırkayak kamy... Devamı

2 firma teklif verdi 07 Aralık 2022

Bursa'da Kiralık Kule Vinç Aranıyor

1 adet, Süre: 6 Ay
Bursa, Karabey bölgesinde kurumsal firma tarafından fabrika inşaatında kullanılacak, 8T kapasiteli, 60m bom, 50m kanca altı yüksekliği, bom ucunda 1.2T kaldırabilecek, o... Devamı

1 firma teklif verdi 07 Aralık 2022

Muğla'da Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

1 adet, Süre: 2 Ay
Muğla, Akbük' de villa projesinde saha içi işlerde kullanılacak, Volvo A25E muadili, şoförlü belden kırma kamyon kiralanacaktır. Şoföre kalacak yer ve yemek temin edilec... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Aralık 2022

Antalya'da Kiralık Kule Vinç Aranıyor

1 adet, Süre: 6 + 6 Ay
Antalya, Alanya ilçesinde konut projesinde kullanılacak, 8T-10T kapasiteli, 50m boma sahip, 50m kanca altı yüksekliği olan, operatörsüz kule vinç kiralanacaktır.

06 Aralık 2022

Mersin'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

10 adet, Süre: 6 Ay
Mersin, Akkuyu Nükleer Enerji Santrali’ nde, yol sulama ve taşıma alanında kullanılacak, 2010 model ve üzeri, min. 20T, tomalı, şanzımanlı, şoförlü, 10 adet su tankeri (... Devamı

06 Aralık 2022

Isparta'da Kiralık Beko Loder Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Ay
Isparta, Merkez' de okul projesinde kullanılacak, Jcb 3CX-4CX muadili, kırıcılı, operatörsüz kazıcı yükleyici (beko-loder) kiralanacaktır.

06 Aralık 2022
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
20.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

7.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

40.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.