İş Makinası Sektörü Haberleri

Manitou Teleskobik Yükleyiciler Paris'te Ödül Kazandı

Manitou Group, Paris’te düzenlenen Pre-INTERMAT Toplantısı’nda zorlu arazi koşullarında yüksek performans sağlayan teleskobik yükleyicileri ile ödül kazandı.

Patentli yük ölçme sistemine sahip MRT 2470 ve MRT 3050 modelleri, "Intermat İnovasyon Ödülleri" kapsamında "Ekipman ve Malzeme" dalında birinci oldu. 5 tona varan kaldırma ve 30 metreye ulaşan yükleme kapasitesine sahip MRT 2470 ve MRT 3050 modelleri ile rotasyonlu telehandler pazarının öncülerinden Manitou, başarısını Intermat İnovasyon Ödülleri’nde de sürdürdü. Manitou’nun yük ölçme sistemi, 7 farklı ülkeden gelmiş 14 profesyonel jüri üyesinden geçer not aldı.

Sistem ile ilgili bilgi veren Manitou Group Pazarlama ve Ürün Geliştirme Başkan Yardımcısı Arnaud Boyer, "Patentli yük ölçme sahip modellerimiz, zemine uygulanan ağırlığı anında ölçerek göstergeler aracılığı ile kullanıcıya aktarmakta ve maksimum yük kaldırma aralığında bu bilgiye göre değişiklikler yapmaktadır. Kullanıcıya basınç ve güvenli yükleme ağırlıklarını göstererek otomatik denge ayarı yapan bu modellerimiz sayesinde yükleme işleri daha güvenli hale geldi ve bu da üretkenliği artırdı." dedi.

Kaynak : Forum Makina


1520 kez görüntülendi 23 Ocak 2018

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

İnşaattan madenciliğe, tarımdan sanayiye kadar geniş bir yelpazede hizmet sunan iş makineleri sektörü, 2023 yılında kendini gösteren güçlü satış trendiyle dikkat çekiyor.

14 Kasım 2023
Ülkemizde çeşitli sektörlere doğrudan veya dolaylı hizmet sağlayan iş makineleri sektörü, 2023 yılında da güçlü bir satış ivmesi sergilemeye devam ediyor. İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) tarafından açıklanan tahminlere göre, temmuz ayında T&uum...

14 Ağustos 2023
İş ve istif makineleri sektöründe talep, üç yıl önce başlayan artış eğilimini mayıs ayında da sürdürdü. Türkiye'de İş Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Birliği (İMDER) ve İstif Makinaları Distribütörleri ve İmalatçıları Derneği (İSDER) tarafından açı...

05 Temmuz 2023
Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

Malatya'da Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

3 adet, Süre: 5 Ay
Malatya, Merkez'de bulunan konut projesinde hafriyat işlerinde kullanılacak, 30T-35T arası kapasiteli, kırıcısı olan, operatörlü 3 adet paletli ekskavatör kiralanacaktır... Devamı

2 firma teklif verdi 23 Nisan 2024

İzmir'de Kiralık Aydınlatma Kulesi Aranıyor

3 adet, Süre: 1 Gün
İzmir, Ege Üniversitesi bahçesinde gala yemeği için aydınlatmada kullanılacak, 10 kVA kapasiteli, 3 adet dizel jeneratör kiralanacaktır.

22 Nisan 2024

Adana'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

1 adet, Süre: 3 Ay
Adana, Saimbeyli ilçesinde bulunan maden şantiyesine 8km mesafeden su taşımada kullanılacak, 15T-20T arası kapasiteli, şoförsüz su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 22 Nisan 2024

Konya'da Kiralık Traktör Aranıyor

2 adet, Süre: 2 Hafta
Konya, Ereğli ilçesinde tarla sürmede kullanılacak, 75'lik, çift çeker, şoförsüz 2 adet traktör kiralanacaktır.

22 Nisan 2024

Eskişehir'de Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

40 adet, Süre: 12 Ay
Eskişehir, Mihalıççık ilçesinde bulunan kömür maden ocağında kömür nakliyesi için, çift çeker, hardox kasa, şoförlü 40 adet kırkayak kamyon kiralanacaktır. Şoförler için... Devamı

2 firma teklif verdi 22 Nisan 2024

Eskişehir'de Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

7 adet, Süre: 12 Ay
Eskişehir, Mihaliççık ilçesinde dekupaj işinde kullanılacak, 45T-50T arası kapasiteli, 7 adet operatörlü paletli ekskavatör kiralanacaktır. Operatörler için kalacak yer ... Devamı

5 firma teklif verdi 22 Nisan 2024
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
20.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

7.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

40.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.