İş Makinası Sektörü Haberleri

Temsa İş Makinaları'nın Yeni Yol Bakım Greyderi Komatsu GD535-5

Temsa İş Makinaları, yeni ürünü olan Komatsu GD535-5 greyderin ikinci eğitim toplantısını Ankara'da gerçekleştirdi. Bölge satış sorumlularına yeni ürünün teknik özellikleri ve avantajları hakkında bilgi veren Temsa İş Makinaları Komatsu Ürün Müdürü Sertaç Varol, yeni greyderin özelliklerini ve eğitimin içeriğini Makina Market dergisine anlattı.

Temsa İş Makinaları, yeni ürünü olan Komatsu GD535-5 greyderin ikinci eğitim toplantısını Ankara'da gerçekleştirdi. Bölge satış sorumlularına yeni ürünün teknik özellikleri ve avantajları hakkında bilgi veren Temsa İş Makinaları Komatsu Ürün Müdürü Sertaç Varol, yeni greyderin özelliklerini ve eğitimin içeriğini Makina Market dergisine anlattı.

İş Makinaları sektörünün her geçen gün büyümesi ile yeni ürünlere ihtiyaç duyuluyor. Özellikle maliyeti ile birçok kamu kuruluşu ve özel sektör firmalarının almakta zorluk çektiği greyderler için Temsa İş Makinaları ve Komatsu Fabrika yetkilileri bir araya gelerek sadece Türkiye için uygun ekonomik fiyatlı yeni greyderi üretti. Hem maliyeti açısından hemde boyut olarak diğer greyderlerden daha avantajlı olan Komatsu GD535-5, pazara yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor. Özellikle kiralama sektörüne de hitap etmesi beklenen yeni ürün için Temsa İş Makinaları, bölge satış temsilcilerine eğitimler veriyor. Eğitimin içeriği ve yeni greyder hakkında dergimize bilgi veren Temsa İş Makinaları Komatsu Ürün Müdürü Sertaç Varol, "Burada bu ürün hakkında teknik detaylar, rakiplere göre konumu, fiyatlandırmasını etkileyen faktörler, çalışabileceği sahalar gibi makinenin satış teknik özelliklerini aktarmaya çalışıyoruz" dedi. Yeni greyderin Türkiye'de rakipsiz olduğunu belirten Varol, "Nedenini soracak olursanız, Şu an rakiplerimiz büyük boyutlarda greyderler getiriyor. Bu yeni greyderimiz daha küçük boyutlara sahip. Daha ekonomik ve yol bakım hizmetlerinde kullanılmaya daha uygun bir ürün. Özellikle kiralama yapacak firmaların çok önem vereceği bir ürün. Yen greyderin avantajlı fiyatı ile, büyük boyutlu ve maliyeti yüksek greyderlere bütçesi yetmeyen köy hizmetleri ve küçük beldeler için önemli bir alternatif olacağını belirten Varol, "Şu an halihazırda ihtiyaçları olmasına rağmen greyder alamayan ufak köy hizmetleri ve beldeler için daha ucuz daha ucuz ve daha küçük boyutlardaki hizmet ve bakım greyderi ürettik" dedi.

Temsa İş Makinaları istedi Komatsu yaptı

Komatsu'nun sadece Türkiye'ye özel ürettiği yeni greyderin teknik özelliklerinin Temsa İş Makinaları tarafından belirlendiğini ifade eden Varol, "Temsa İş makinaları ve Komatsu kafa kafaya vererek Komatsu İstanbul ofis çalışanlarının desteği ile makinenin teknik özellikleri belirlendi ve Greyder de Japonya'da bizim belirlediğimiz özelliklerde üretildi. Şu an GD535-5 sadece Türkiye için üretildi. Temsa İş Makinaları olarak sektörün ihtiyaç duyduğu ürünleri pazara sunmada rakiplerimizden bir adım önde olmayı amaç edindik. Komatsu GD535-5 greyderimiz şu an alanında tek ve rakipsiz bir ürün" ifadelerini kullandı.


1812 kez görüntülendi 20 Şubat 2018

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

İş makinası sahipleri ve iş makinası arayanlar Android uygulamamızı makinaparkuru. com/android adresinden indirebilirsiniz.

17 Şubat 2021
Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019
İş makineleri üreticisi JCB, geliştirdiği patenti kullandığı iddiasıyla iş makineleri üreticisi Manitou’ya dava açtı.

06 Mart 2019
Orman Genel Müdürlüğü, makine parkını MST ekskavatörleri ile güçlendirmeyi sürdürdü.

06 Mart 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

Ankara'da Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

2 adet, Süre: 12 Ay
Ankara, Bala ilçesinde kurumsal firma tarafından taş ocağında saha içerisinde alçı taşı taşımada kullanılacak, çift çeker, damperli, hardox kasa, şoförlü 2 kırkayak kamy... Devamı

2 firma teklif verdi 07 Aralık 2022

Bursa'da Kiralık Kule Vinç Aranıyor

1 adet, Süre: 6 Ay
Bursa, Karabey bölgesinde kurumsal firma tarafından fabrika inşaatında kullanılacak, 8T kapasiteli, 60m bom, 50m kanca altı yüksekliği, bom ucunda 1.2T kaldırabilecek, o... Devamı

1 firma teklif verdi 07 Aralık 2022

Muğla'da Kiralık Belden Kırma Kamyon Aranıyor

1 adet, Süre: 2 Ay
Muğla, Akbük' de villa projesinde saha içi işlerde kullanılacak, Volvo A25E muadili, şoförlü belden kırma kamyon kiralanacaktır. Şoföre kalacak yer ve yemek temin edilec... Devamı

1 firma teklif verdi 06 Aralık 2022

Antalya'da Kiralık Kule Vinç Aranıyor

1 adet, Süre: 6 + 6 Ay
Antalya, Alanya ilçesinde konut projesinde kullanılacak, 8T-10T kapasiteli, 50m boma sahip, 50m kanca altı yüksekliği olan, operatörsüz kule vinç kiralanacaktır.

06 Aralık 2022

Mersin'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

10 adet, Süre: 6 Ay
Mersin, Akkuyu Nükleer Enerji Santrali’ nde, yol sulama ve taşıma alanında kullanılacak, 2010 model ve üzeri, min. 20T, tomalı, şanzımanlı, şoförlü, 10 adet su tankeri (... Devamı

06 Aralık 2022

Isparta'da Kiralık Beko Loder Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Ay
Isparta, Merkez' de okul projesinde kullanılacak, Jcb 3CX-4CX muadili, kırıcılı, operatörsüz kazıcı yükleyici (beko-loder) kiralanacaktır.

06 Aralık 2022
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
20.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

7.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

40.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.