İş Makinası Sektörü Haberleri

Yeni Volvo EC350D Paletli Ekskavatör Ekim Ayında Pazara Sunuldu

Volvo, Ekim ayı itibarıyla pazara sunduğu EC350D model paletli ekskavatörü ile ürün gamını 70 tona kadar tamamladı.

Ascendum Makina Satış ve Pazarlama Direktörü Tolga Polat, yüksek tonajlı Volvo EC350D model ekskavatörlerin kendi segmentlerinde bir pazar egemenliği sağlayacağını öngörüyor. Volvo EC350D ekskavatör, üretkenliği artırmak için tasarlanmış güçlü ve yakıt açısından verimli bir üretim makinesidir. Gelişmiş teknoloji ve on yılların getirdiği deneyimle inşa edilmiş yeni Volvo D8 motoru ve elektro-hidrolik sistemi, yüksek performans ve düşük yakıt tüketiminin en mükemmel bileşimini sunar.

EC350D paletli ekskavatör, en çetin ağır hizmet uygulamalarının altından kalkabilecek şekilde tasarlanmış güçlendirilmiş bom ve kolla, güçlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Maden, inşaat veya herhangi başka bir uygulamada çalışırken, bu sağlam ve güvenilir makine zorlu şartlarda mükemmel bir performans sunar.

Volvo EC350D'nin Başlıca Özellikleri;

ECO modu: Volvo EC350D ekskavatör (paletli ekskavatör) benzersiz ECO modu, performanstan ödün vermeden yakıt verimliliğini artırır.

Volvo D8 motoru: Volvo EC350D ekskavatör (paletli ekskavatör) gelişmiş Volvo D8 motoruna sahiptir.

Güçlü yapı: Güçlendirilmiş bom ve kola sahip güçlü ve dayanıklı yapısı, bu ekskavatöre en çetin ağır hizmet uygulamalarında çalışma olanağı sağlıyor.

Servis yapılabilirlik: Volvo EC350D ekskavatör (paletli ekskavatör), büyük ve geniş bölme kapılarıyla zemin seviyesinden kolaylıkla erişilebilen, bir araya toplanmış filtre ve gres noktalarına sahiptir.

Volvo kabini: Volvo EC350D ekskavatör (paletli ekskavatör) Maksimum üretkenlik için tasarlanmış ferah ve güvenli kabin, dört yönde görüş alanı, ayarlanabilir bir koltuk ve kolay erişimli kumandalar sunmaktadır.


3286 kez görüntülendi 26 Ekim 2017

Güncel İş Makinası Sektörü Haberleri

Ekonomideki daralmayı en sert şekilde yaşayan sektörlerin başında gelen Türkiye iş makineleri pazarında 2019 yılının ilk 2 ayında iş makineleri satışları %75,5 ve istif makinesi satışları %51,1 azaldı.

12 Mart 2019
İş makineleri üreticisi JCB, geliştirdiği patenti kullandığı iddiasıyla iş makineleri üreticisi Manitou’ya dava açtı.

06 Mart 2019
Orman Genel Müdürlüğü, makine parkını MST ekskavatörleri ile güçlendirmeyi sürdürdü.

06 Mart 2019
İnşaat ekipmanı şirketleri Caterpillar ve Pon Equipment, Norveç’te 26 ton ağırlığında ve tamamen elektrikli olarak çalışan bir ekskavatör üretti.

01 Şubat 2019

Kiralık İş Makinası Arayanlar

İstanbul'da Kiralık Paletli Ekskavatör Aranıyor

3 adet, Süre: 3 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Maslak' ta toplu konut projesinde temel kazımı ve saha içi işlerde kullanılacak, 22T kapasiteli, operatörlü paletli ekskavatör kiralanacaktır. Op... Devamı

6 firma teklif verdi 02 Haziran 2023

Ankara'da Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

2 adet, Süre: 2-3 Gün
Ankara, Kahramankazan ilçesinde ortalama 10km mesafede hafriyatta kullanılacak, tek-çift çeker, damperli, hardox kasa, şoförlü kırkayak kamyon kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 02 Haziran 2023

Yalova'da Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

2 adet, Süre: 1 Ay
Yalova, Taşköprü ilçesinde fabrika inşaatında saha içerisinde hafriyatta kullanılacak, çift çeker, damperli, hardox kasa, şoförlü 2 adet kırkayak kamyon kiralanacaktır. ... Devamı

02 Haziran 2023

Hatay'da Kiralık Beton Mikseri Aranıyor

5 adet, Süre: 3 Ay
Hatay, Antakya bölgesinde kurumsal firma tarafından hazır beton santralinde kullanılacak, 12m³ kapasiteli, operatörlü 5 adet beton mikseri kiralanacaktır. Operatöre kala... Devamı

1 firma teklif verdi 02 Haziran 2023

Bolu'da Kiralık Mini Loder (Bobcat) Aranıyor

1 adet, Süre: 1 Gün
Bolu, Merkez'e bağlı yakın bir köyde dar alanda hayvan gübresi temizlemede kullanılacak, operatörlü mini loder (Bobcat) kiralanacaktır.

02 Haziran 2023

İstanbul'da Kiralık Beko Loder Aranıyor

1 adet, Süre: 3 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Beşiktaş' da belediye bünyesinde kaldırım ve kilit taşı işinde kullanılacak, Jcb 3CX-4CX muadili, operatörlü kazıcı yükleyici (beko-loder) kirala... Devamı

02 Haziran 2023
Makinaparkuru'na, 2016 yılından itibaren;
20.000

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.

7.000

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.

40.000
Firma Fiyat Teklifi Gönderdi

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.