Junjin Beton Pompası Kiralama

Junjin beton pompası kiralayan firmalardan haftalık, aylık veya yıllık fiyat teklifi alın. Gelen tekliflerdeki marka modelleri kıyaslayın ve uygun fiyatlarla kiralamanın keyfini yaşayın. Siz de Junjin beton pompası sahibiyseniz hemen üye olun ve teklif vermeye başlayın.

Junjin Beton Pompası Sahibi Firmalar


Türü Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
Kamyon Üstü Beton Pompası 2015 Abd**** (#109) Ağrı
Fiyat Teklifi Alın
Kamyon Üstü Beton Pompası 1998 SAR**** (#17) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Kamyon Üstü Beton Pompası 2007 Efe**** (#145) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Kamyon Üstü Beton Pompası 2011 Üçl**** (#903) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Kamyon Üstü Beton Pompası 2006 Özç**** (#6315) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
Kamyon Üstü Beton Pompası 2015 Ari**** (#138) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Kamyon Üstü Beton Pompası 2012 Ers**** (#7659) İstanbul
Fiyat Teklifi Alın
Kamyon Üstü Beton Pompası 2010 LAV**** (#9148) Malatya
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Junjin Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık Junjin beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi model, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Junjin Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri Junjin sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Junjin Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Junjin sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve Junjin sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Junjin Kiralama Avantajları

 • Kiralık Junjin ödemeleri sayesinde maliyetler sabitlenir ve düzgün bir bütçe elde edilir.
 • Aylık kiralık Junjin şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
 • Junjin beton pompası banka kredisi ile alınsa bile en az %25-30 oranında peşin para bağlanması gerekmektedir.
 • Junjin Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
 • Kiralık Junjin fiyatı için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
 • Junjin için periyodik servis, bakım-onarım ve diğer bütün planlı ve plansız zorunlu ödemeler Junjin kiralama süresi boyunca; Junjin kiralama şirketi tarafından yapılır.
 • Anlaşmaya göre kiralama Junjin operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
 • Muhasebe kiralık Junjin ile ilgili; onlarca fatura ya da fiş ile uğraşmaz. 12 aylık kira sözleşmesi yapıldı ise, sadece 12 adet fatura ile tüm kontrolü sağlar. Muhasebe, amortisman ya da yeniden değerlendirme, finansman giderleri gibi detaylarla uğraşmak zorunda kalmaz.
 • Kiralık Junjin yakıt faturalarının %100'ünün gider olarak kaydedilmesi de vergi avantajları yaratır.
 • Junjin satın alırken yapılan plaka ve tescil işlemleri için noter masrafları, vekaletname hazırlanması gibi zahmetli işlemlerle uğraşılmaması zaman ve maliyet avantajı yaratır.
 • Junjin satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra Junjin genellikle satılmaktadır. Bu durumda firmalar Junjin satış bedeli üzerinden ciddi oranda kâr elde etmiş gözüktüğünden, olmayan bu karın bir de vergisini vermek zorunda kalmaktadırlar. 2.el Junjin satış riski ortadan kalkar.

Kiralık Junjin Beton Pompası Arıyor Musunuz?