Çanakkale'de Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör

Çanakkale'de ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kabinli dizel jeneratör kiralamak için fiyat teklifi alın.

Çanakkale ve Çevresinde Kabinli Dizel Jeneratör Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kabinli dizel jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kabinli Dizel Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kabinli dizel jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kabinli Dizel Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kabinli Dizel Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kabinli dizel jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Çanakkale ve Marmara Bölgesinde Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Arayanlar

Çanakkale'de 2 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 6 aylık
Çanakkale'de farklı lokasyonlarda RES projelerinde çalıştırılmak üzere 40-60 kVA ve 100 kVA lık kapasitelerde 2 adet kabinli dizel jeneratör 6 ayĺık kiralanacakrır.

2 firma teklif verdi 01 Haziran 2020

Çanakkale'de 4 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 3 aylık
Çanakkale 1915 Köprüsünde kurumsal bir firmanın şantiyesinde kullanılmak üzere 4 adet 500 kVA kabinli dizel jeneratör e... Devamı

1 firma teklif verdi 30 Temmuz 2019

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 ay
Çanakkale’de harman yerinde kullanılacak 40 KWA ‘dan büyük olmak üzere 1 adet kabinli dizel jeneratör 2 aylık kiralanacaktır. Nakliye bedelini detayda belirtiniz.

3 firma teklif verdi 07 Ağustos 2018

Çanakkale'de 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 4 ay asgari
Çanakkale Lapseki'de 250 Kva civarında, mevcut standby jeneratörümüzün arıza yapması durumunda, ikinci bir emniyet amaç... Devamı

3 firma teklif verdi 16 Ocak 2018

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 gün
Kartal demirde olan gemide kullanılacak 20 kva'lik, 2 günlük jeneratör kiralanacaktır.

27 Mayıs 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 ay
İstanbul'da 1 aylık 110 kVA gücünde kabinli dizel jeneratör kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 01 Mayıs 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 ay
İstanbul Maltepe'de 2 aylık 6 kVa trifazlı otomatik devreye giren 380 voltluk kiralık dizel jeneratör aranıyor.

24 Nisan 2017

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Ataşehir'de şantiyede kullanılmak üzere en az 6 ay dizel jeneratör kiralanacaktır. Jeneratör gücü 100kVa civarı olacakt... Devamı

12 Ocak 2017

Tekirdağ'da 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: Aylık
Çerkezköy'deki fabrikamızda kullanılmak üzere 1000 kVa dizel jeneratör kiralanacaktır. Fiyatta anlaşılırsa aylık kiralama süresi uzatılacaktır.

02 Ocak 2017

Çanakkale Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör

  • Çanakkale Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Çanakkale'de aylık kiralık kabinli dizel jeneratörler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Çanakkale Kabinli Dizel Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Çanakkale'de kiralık kabinli dizel jeneratör fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kabinli Dizel Jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Çanakkale kabinli dizel jeneratör operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kabinli Dizel Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kabinli dizel jeneratörler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Çanakkale ikinci el kabinli dizel jeneratör sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Çanakkale'de kabinli dizel jeneratör kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Çanakkale'de Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Arıyor Musunuz?