Samsun'da Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör

Samsun'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kabinli dizel jeneratör kiralamak için fiyat teklifi alın.

Samsun ve Karadeniz Bölgesinde Kabinli Dizel Jeneratör Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2017 Fir**** (#2184) Samsun
Fiyat Teklifi Alın
2014 Üns**** (#193) Samsun
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kabinli dizel jeneratör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kabinli Dizel Jeneratör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kabinli dizel jeneratör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kabinli Dizel Jeneratör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kabinli Dizel Jeneratör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kabinli dizel jeneratör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Samsun ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Arayanlar

Rize'de 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 6 aylık
Rize merkezde AVM de kullanılmak üzere 300 kVa kapasiteli 1 adet kabinli dizel jeneratör 6 aylık kiralanacaktır. İş 01/01/2021 tarihinde başlayacaktır.

1 firma teklif verdi 09 Aralık 2020

Artvin'de 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Artvin Hopa belediyesi inşaat isinde çalıştırılmak üzere 400 kw kapasiteli 1 adet kabinli dizel jeneratör 1 aylık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 29 Ağustos 2020

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kastamonu'da İnşaat şantiyesinde sürekli çalışacak 100 KVA 1 adet kabinli dizel jeneratör 2 aylık kiralanacaktır. Tekli... Devamı

1 firma teklif verdi 13 Mayıs 2020

Ordu'da 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: En az 4 ay
Ordu'da demir kesme ve bükme makinaları çalıştırmak için 1 adet 26-33 kVA kapasiteli kabinli dizel jeneratör en az 4 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 25 Temmuz 2018

Tokat'da 1 Adet Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Aranıyor

Süre: 6 ay
Tokat Erbaa'da 6 aylık TOKİ inşaatındaki kule vinçte kullanılacak 76 - 200 kVA lık dizel jeneratör kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 29 Nisan 2017

Samsun Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör

  • Samsun Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Samsun'da aylık kiralık kabinli dizel jeneratörler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Samsun Kabinli Dizel Jeneratör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Samsun'da kiralık kabinli dizel jeneratör fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kabinli Dizel Jeneratör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Samsun kabinli dizel jeneratör operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kabinli Dizel Jeneratör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kabinli dizel jeneratörler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Samsun ikinci el kabinli dizel jeneratör sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Samsun'da kabinli dizel jeneratör kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Samsun'da Kiralık Kabinli Dizel Jeneratör Arıyor Musunuz?