Antalya'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası

Antalya'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kamyon üstü beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Antalya ve Çevresinde Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kamyon üstü beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kamyon Üstü Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kamyon üstü beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kamyon Üstü Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kamyon Üstü Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kamyon üstü beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Antalya'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arayanlar

Antalya'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 15 günlük
Antalya Finike Kapıçay barajinda çalışacak 38m kapasiteli 1 adet kamyon üstü beton pompası 15 günlük operatörsüz olarak kiralanacaktır

11 Haziran 2021

Antalya'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 6 aylık
Antalya Konyalatı hurma mahallesinde beton tesisi için 1 adet kamyon üstü beton pompası ilk etapta 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

4 firma teklif verdi 02 Aralık 2020

Antalya'da 5 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 36 aylık
Antalya Merkezde ve Sur Yapı Hazır Beton Tesislerinde çalıştırılmak üzere 36-38 metrelik 2 adet 47-52 metrelik 3 adet t... Devamı

4 firma teklif verdi 25 Şubat 2020

Antalya'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Antalya'da Kentsel Dönüşüm Projesinde çalışacak 1 adet 59'luk 5 açılır bomlu mobil beton pompası en az 6 aylık operatör... Devamı

1 firma teklif verdi 29 Haziran 2018

Antalya'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 8 Ay
Alanya Yenişehir barajı yapımında kullanılacaktır.

05 Kasım 2016

Antalya Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası

  • Antalya Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Antalya'da aylık kiralık kamyon üstü beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Antalya Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Antalya'da kiralık kamyon üstü beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kamyon Üstü Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Antalya kamyon üstü beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kamyon Üstü Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kamyon üstü beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Antalya ikinci el kamyon üstü beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Antalya'da kamyon üstü beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Antalya'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arıyor Musunuz?