Samsun'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası

Samsun'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kamyon üstü beton pompası kiralamak için fiyat teklifi alın.

Samsun ve Karadeniz Bölgesinde Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çekiş Dikey Uzunluk Kiralayan Firma Şehir
2007 8 x 4 24 metre İlg**** (#8398) Samsun
Fiyat Teklifi Alın
2015 6 x 4 38 metre ARG**** (#1082) Bartın
Fiyat Teklifi Alın
2012 8 x 4 47 metre Üçy**** (#10879) Gümüşhane
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kamyon üstü beton pompası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kamyon Üstü Beton Pompası Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kamyon üstü beton pompası sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kamyon Üstü Beton Pompası Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kamyon Üstü Beton Pompası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kamyon üstü beton pompası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Samsun ve Karadeniz Bölgesinde Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arayanlar

Samsun'da 2 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 12 aylık
Samsun Etibakır tesisinde çalıştırılmak üzere 42-56 metre kapasiteli 2 adet kamyon üstü beton pompası 12 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 15 Aralık 2020

Tokat'da 2 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 12 aylık
Tokat Merkez ve Artova ilçelerinde faaliyet gösteren 2 Hazır Beton Tesisinde 2019 yılı boyunca kullanılmak üzere 38mt'l... Devamı

5 firma teklif verdi 26 Aralık 2018

Bartın'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 3 ay
Bartın'da başlayacağımız 2500 kişilik öğrenci yurdunda kullanılmak üzere, 40-50 metre arası (3 aylık) 1 adet beton pompası kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 10 Mayıs 2017

Kastamonu'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 9 ay
Kastamonu Valay Çayı betonerme duvar projesi için 9 aylık min. 30 metrelik 1 adet kamyon üstü beton pompası ihtiyacımız var.

2 firma teklif verdi 20 Nisan 2017

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 4 ay
Zonguldak'ta kendi şantiyelerimde kullanmak üzere 4 aylık Putzmeister M 38-4 Z ve muadili 37 mt beton pompası kiralamak istiyorum.

11 Nisan 2017

Artvin'de 1 Adet Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Aranıyor

Süre: 7 ay
Artvin'de 38 metrelik operatörü sizden günde 12 saat çalışacak 7 aylık beton pompası kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 18 Mart 2017

Samsun Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası

  • Samsun Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Samsun'da aylık kiralık kamyon üstü beton pompaları şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Samsun Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Samsun'da kiralık kamyon üstü beton pompası fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kamyon Üstü Beton Pompası operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Samsun kamyon üstü beton pompası operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kamyon Üstü Beton Pompası satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kamyon üstü beton pompaları genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Samsun ikinci el kamyon üstü beton pompası sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Samsun'da kamyon üstü beton pompası kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Samsun'da Kiralık Kamyon Üstü Beton Pompası Arıyor Musunuz?