Kırıkkale'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

Kırıkkale'de ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kaya delici (ankraj) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kaya delici (ankraj) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kaya Delici (Ankraj) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kaya delici (ankraj) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kaya Delici (Ankraj) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kaya Delici (Ankraj) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kaya delici (ankraj) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kırıkkale ve İç Anadolu Bölgesinde Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arayanlar

Kırıkkale'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 1 haftalık
Kırıkkale'de 1 adet kaya delici ankraj 1 haftalık operatörlü olarak kiralanacaktır.

23 Aralık 2019

Sivas'da 2 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 2 yıllık
Sivas Divriği açık demir madeni işletmesinde tek vardiya çalıştırılacak Atlas Copco D7 ve L8 muadili 2 adet kaya (rok)... Devamı

4 firma teklif verdi 06 Ocak 2019

Konya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 4 AY
Konya'da taş ocağında kullanmak üzere 1 adet kaya delici 4 aylık kiralanacaktır. Nakliye işveren tarafından karşılanacaktır.

2 firma teklif verdi 02 Şubat 2018

Kayseri'de 2 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 7 ay
Kayseri Yahyalı'da dekapaj işinde çift vardiya çalışacak 2 adet Sandvik DX 700 veya muadili kaya/rok delici 7 aylık ki... Devamı

5 firma teklif verdi 22 Ocak 2018

Kırşehir'de 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 10 gün
Kırşehir'de Güneş santrali kazık temeli için 130 cm derinliğinde 22 cm çapında dikey delik delinmesi işi için 10 günlüğ... Devamı

19 Eylül 2017

Konya'da 1 Adet Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Aranıyor

Süre: 12 Ay
Türkiye'nin en büyük enerji firmalarından biri için Konya'da çalışacak 1 adet Tamrock Ranger DX680 muadili Yüzey Delici... Devamı

4 firma teklif verdi 06 Mart 2017

Kırıkkale Kiralık Kaya Delici (Ankraj)

  • Kırıkkale Kiralık Kaya Delici (Ankraj) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kırıkkale'de aylık kiralık kaya delici (ankraj) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kırıkkale Kaya Delici (Ankraj) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kırıkkale'de kiralık kaya delici (ankraj) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kaya Delici (Ankraj) operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Kırıkkale kaya delici (ankraj) operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kaya Delici (Ankraj) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kaya delici (ankraj) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kırıkkale ikinci el kaya delici (ankraj) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kırıkkale'de kaya delici (ankraj) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kırıkkale'de Kiralık Kaya Delici (Ankraj) Arıyor Musunuz?