Nevşehir'de Kiralık Kırkayak Kamyon

Nevşehir'de ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kırkayak kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kırkayak Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kırkayak kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kırkayak Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kırkayak kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kırkayak Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kırkayak Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kırkayak kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Nevşehir ve İç Anadolu Bölgesinde Kiralık Kırkayak Kamyon Arayanlar

Nevşehir'de 15 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 6 Aylık
Nevşehir Derinkuyu'da otoyol inşaatında çalıştırılmak üzere 15 adet kırkayak damperli kamyon 6 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 30 Ağustos 2019

Nevşehir'de 5 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Nevşehir ve Ortaköy (Aksaray) arasında Ankara Niğde otoyolu projesinde çalışacak 5 adet Kırkayak Damperli Kamyon 3 aylı... Devamı

4 firma teklif verdi 04 Mart 2019

Nevşehir'de 2 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 3 ay
Nevşehir'de İl Özel İdare'nin Kalaba ile Kozaklı arasındaki yol işinde 70.000 ton mıcır çekmek için çalışacak 2 adet kı... Devamı

14 Ağustos 2018

Niğde'de 4 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 1 yıl
Niğde Ulukışla'da demiryolu projesi için minimum 1 senelik 4 adet kırkayak damperli kamyon kiralanacaktır.

10 Haziran 2017

Eskişehir'de 6 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 3 ay
Eskişehir Sivrihisar'da dekapaj hafriyat işi için en az 2012 model 6 adet çift çeker kırkayak hafriyat kamyonu 3 aylık kiralanacaktır.

29 Mayıs 2017

Ankara'da 15 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 6 Ay
Ankara'da otoyol inşaatı kazı dolgu işinde kullanılmak üzere 6 aylık 15 adet Mercedes - Benz Axor 4140 veya muadili 8x4 kırkayak kamyon kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 08 Mayıs 2017

Konya'da 5 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 4 aylık
Konya'da köprü işi için 1 km'lik saha içinde çalışacak 4 aylık 5 adet kırkayak çiftçeker damperli kamyon kiralanacaktır... Devamı

2 firma teklif verdi 25 Mart 2017

Ankara'da 1 Adet Kiralık Kırkayak Kamyon Aranıyor

Süre: 2 hafta
Kırk ayak

18 Ekim 2016

Nevşehir Kiralık Kırkayak Kamyon

  • Nevşehir Kiralık Kırkayak Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Nevşehir'de aylık kiralık kırkayak kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Nevşehir Kırkayak Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Nevşehir'de kiralık kırkayak kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Nevşehir'de kırkayak kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Kırkayak Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kırkayak kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Nevşehir ikinci el kırkayak kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Nevşehir'de kırkayak kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Nevşehir'de Kiralık Kırkayak Kamyon Arıyor Musunuz?