Şanlıurfa'da Kiralık Kompresör

Şanlıurfa'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık kompresör kiralamak için fiyat teklifi alın.

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kompresör Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2007 Ak-**** (#11886) Şanlıurfa
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Kompresör Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık kompresör arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Kompresör Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri kompresör sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Kompresör Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Kompresör sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve kompresör sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Şanlıurfa ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Kompresör Arayanlar

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Kompresör Aranıyor

Süre: 3 Gün
Şanlıurfa, Merkez'de OSB içerisinde borularda kaçak testi için kullanılacak, 8bar-12bar arası hava üretebilecek kompresör kiralanacaktır.

20 Aralık 2023

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Kompresör Aranıyor

Süre: 1 aylık
Gaziantep Nurdağı'nda sondaj makinesini çalıştırılmak üzere 1 adet komprasör 1 aylık kiralanacaktır.

07 Ağustos 2021

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Kompresör Aranıyor

Süre: 6 aylık
Diyarbakır'da şantiyede ankraj makinasında çalıştırılmak üzere 12 bar 23 M3 kapasiteli 1 adet kompresör 6 aylık kiralanacaktır.

18 Aralık 2020

Gaziantep'de 1 Adet Kiralık Kompresör Aranıyor

Süre: 6 aylık
Gaziantep'e kullanılmak üzere serbest hava verimi 7,2 m3/dak, çalışma basıncı 8 bar, dizel motor gücü 50 kw, motor vida... Devamı

1 firma teklif verdi 04 Kasım 2020

Şırnak'da 1 Adet Kiralık Kompresör Aranıyor

Süre: 8 Aylık
Şırnak'da Santiyede yapılan kalıp ve demir sahasında kalan parçalara beton dökmeden önce hava tutmak için uzun süreli k... Devamı

2 firma teklif verdi 15 Haziran 2020

Adıyaman'da 2 Adet Kiralık Kompresör Aranıyor

Süre: 5 aylık
Adıyaman Tut ilçesinde bulunan krom ocaklarında galeri yapımında kullanılmak üzere 2 adet kompresör 5 aylık kiralanacak... Devamı

3 firma teklif verdi 13 Haziran 2020

Şanlıurfa Kiralık Kompresör

  • Şanlıurfa Kiralık Kompresör için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Şanlıurfa'da aylık kiralık kompresörler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Şanlıurfa Kompresör Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Şanlıurfa'da kiralık kompresör fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kompresör operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Şanlıurfa kompresör operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kompresör satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra kompresörler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Şanlıurfa ikinci el kompresör sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Şanlıurfa'da kompresör kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Şanlıurfa'da Kiralık Kompresör Arıyor Musunuz?