Konteyner Taşıma İçin Fiyat Teklifi Alın

Konteyner nakliyesi ihtiyacınız için tedarikçi ağımızı kullanarak konteyner taşıma hizmeti veren firmalarından talepte bulunabilirsiniz.

Konteyner Taşıma hizmeti veren 5 firma fiyat teklifi vermek için bekliyor.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Konteyner Taşıma Hakkında

Yurt için ve yurt dışı konteyner nakliyesi veya prefabrik nakliye işlemleri, her tür kapasitede konteyner yükünün liman veya depolardan taşınabilmesi için hiyap vinç, teleskopik vinç ve telehandler (teleskopik yükleyici) kiralayabilirsiniz.

Yurt için ve yurt dışı ithalat/ihracat taşımaları, FCL/LCL konteyner taşımaları, konteyner nakliyesi veya prefabrik nakliye işlemleri, her tür kapasitede konteyner yükünün liman veya depolardan taşınabilmesi için hiyap vinç, teleskopik vinç kiralayabilirsiniz. makinaparkuru.com olarak sizi uygun fiyatlı ve güvenilir sepetli vinç firmalarına yönlendiriyoruz.