Diyarbakır'da Kiralık Lowbed Çekici

Diyarbakır'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık lowbed çekici kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Lowbed Çekici Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık lowbed çekici arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Lowbed Çekici Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri lowbed çekici sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Lowbed Çekici Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Lowbed Çekici sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve lowbed çekici sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Lowbed Çekici Arayanlar

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 12 + 12 Ay
Diyarbakır, Silvan yolu üzerinde DSİ sulama projesinde dağlık saha içinde iş makinası taşımasında kullanılacak, kafalı,... Devamı

1 firma teklif verdi 19 Ocak 2023

Batman'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 2 GÜN
30T Volvo Ekskavatör, Batman'dan Samsun merkeze taşınacaktır.

1 firma teklif verdi 14 Nisan 2022

Adıyaman'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 45 günlük
Adıyaman’da devam eden TPİC yol ve lokasyon işinde CAT D8T ve farklı tonajda kazıcıların gerek duyulduğu zamanda çevre ... Devamı

09 Ekim 2021

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Şanlıurfa'da kamu kurumunda çalıştırılmak üzere 2005 model ve üzeri 1 adet lowbed ve çekici 12 aylık operatörsüz olarak... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Ocak 2021

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Şanlıurfa ilçesinde kamu kurumunun açacağı ihaleye aracı olmadan doğrudan teklif verilerek 1996 model ve üzeri 1 adet L... Devamı

26 Kasım 2020

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 3 aylık
Şanlıurfa Devlet Su İşleri Bölge Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 1 adet lowbet çekici 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 16 Ekim 2019

Diyarbakır Kiralık Lowbed Çekici

  • Diyarbakır Kiralık Lowbed Çekici için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Diyarbakır'da aylık kiralık lowbed çekiciler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Diyarbakır Lowbed Çekici Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Diyarbakır'da kiralık lowbed çekici fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Diyarbakır'da lowbed çekici kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Lowbed Çekici satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra lowbed çekiciler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Diyarbakır ikinci el lowbed çekici sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Diyarbakır'da lowbed çekici kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Diyarbakır'da Kiralık Lowbed Çekici Arıyor Musunuz?