Kütahya'da Kiralık Lowbed Çekici

Kütahya'da ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık lowbed çekici kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Lowbed Çekici Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık lowbed çekici arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Lowbed Çekici Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri lowbed çekici sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Lowbed Çekici Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Lowbed Çekici sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve lowbed çekici sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kütahya ve Ege Bölgesinde Kiralık Lowbed Çekici Arayanlar

İzmir'de 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 1 aylık
İzmir limandan Yurt içinde yakın mesafelere taşımacılık yapacak Maximum 35 ton taşıma kapasiteli 1 adet lowbed 1 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

07 Ekim 2020

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 3 aylık
Kütahya Tavşanlı'da Demir yolları yol inşaatında çalışan iş makinalarının nakli işinde çalıştırılmak üzere en az 40 ton... Devamı

1 firma teklif verdi 01 Ekim 2020

Denizli'de 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 6 aylık
Denizli de Kale Tavas Acıpayam arasi 22 ve 16 tonluk paletli ekskavatörlerin orman işinde tasiyacaktir. Renault 430 ce... Devamı

08 Ağustos 2020

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 1 aylık
Kütahya'da TPİC Genel Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 1 adet lovbet ve çekici 1 er aylık periyotlar halinde operatörlü... Devamı

2 firma teklif verdi 08 Mayıs 2020

Manisa'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 12 aylık
Manisa'da 2 adet traktör ve ataşmanlarının 50 km mesafede taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet lowbet çekici en az ... Devamı

5 firma teklif verdi 03 Ocak 2020

Uşak'da 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 45 Günlük
Uşak'da Kamu kurumu işinde 20 tonluk iş makinası taşımakta kullanmak üzere 1 det lowbet çekici 45 günlük kiralanacaktır. Ödeme 45 gün sonunda nakit olacaktır.

2 firma teklif verdi 11 Mayıs 2019

İzmir'de 1 Adet Kiralık Lowbed Çekici Aranıyor

Süre: 5-6 gün
İzmir Aliağa'dan İstanbul Kemerburgaz'a 3 adet Hitachi 520 Ekskavatör, 1 adet Komatsu D155 Dozer, 1 adet CAT D7E Dozer ... Devamı

13 Ağustos 2018

Kütahya Kiralık Lowbed Çekici

  • Kütahya Kiralık Lowbed Çekici için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kütahya'da aylık kiralık lowbed çekiciler şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kütahya Lowbed Çekici Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kütahya'da kiralık lowbed çekici fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kütahya'da lowbed çekici kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Lowbed Çekici satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra lowbed çekiciler genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kütahya ikinci el lowbed çekici sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kütahya'da lowbed çekici kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kütahya'da Kiralık Lowbed Çekici Arıyor Musunuz?