Denizli'de Kiralık Makaslı Platform

Denizli'de ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık makaslı platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Denizli ve Çevresinde Makaslı Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Yüksekliği Çalışma Ağırlığı Platform Yüksekliği Kiralayan Firma Şehir
2013 12 m 320 kg 10 m ERE**** (#3984) Denizli
Fiyat Teklifi Alın
2016 12 m 320 kg 10 m Şah**** (#1747) Denizli
Fiyat Teklifi Alın
2010 10.15 m 2330 kg 8.15 m UST**** (#2194) Denizli
Fiyat Teklifi Alın
2005 10.15 m 2330 kg 8.15 m ERE**** (#3984) Denizli
Fiyat Teklifi Alın
2018 13.8 m 320 kg 11.8 m ACA**** (#8572) Muğla
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Makaslı Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık makaslı platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makaslı Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri makaslı platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makaslı Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Makaslı Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve makaslı platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Denizli ve Ege Bölgesinde Kiralık Makaslı Platform Arayanlar

Denizli'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: En az 15 günlük
Denizli Merkez’de bulunan Bakır Fabrikasında bina içi 10mt yükseklikte elektrik hattı çekiminde kullanılacak 1 adet makaslı platform en az 15 günlük kiralanacaktır.

3 firma teklif verdi 25 Aralık 2018

İzmir'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 gün
İzmir Narlıdere'de Dokuz Eylül Üniversitesi İnciraltı yerleşkesi içerisindeki kapalı yüzme havuzunun lambalarının değiş... Devamı

07 Ağustos 2018

İzmir'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 ay
İzmir Gaziemir'de depoda kablo tesisatı döşeme işinde çalışacak 10 metre kapasiteli 1 adet makaslı platform 1 aylık kiralanacaktır. İş 6 Ağustos 2018'de başlayacaktır.

3 firma teklif verdi 31 Temmuz 2018

Afyon'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 hafta
Afyon Sinanpaşa'da geri dönüşüm tesisinde çalışacak 11 metre kapasiteli 1 adet makaslı platform 1 haftalık kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 24 Mayıs 2018

Muğla'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: En az 1 ay
Muğla Dalaman havaalanında elektrik işleri için kullanılacak 12 ila 16 metre akülü makaslı manlift en az 1 aylık kirala... Devamı

3 firma teklif verdi 05 Şubat 2018

Muğla'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 12 Ay ve Üstü
Dalaman hava alanında elektrik işleri için 12 metre yükseklikte çalışacak 2 adet makaslı platform kiralanacaktır. İşin ... Devamı

05 Haziran 2017

Denizli Kiralık Makaslı Platform

  • Denizli Kiralık Makaslı Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Denizli'de aylık kiralık makaslı platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Denizli Makaslı Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Denizli'de kiralık makaslı platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Makaslı Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Denizli makaslı platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Makaslı Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra makaslı platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Denizli ikinci el makaslı platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Denizli'de makaslı platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Denizli'de Kiralık Makaslı Platform Arıyor Musunuz?