Gaziantep'de Kiralık Makaslı Platform

Gaziantep'de ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık makaslı platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Gaziantep ve Çevresinde Makaslı Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Yüksekliği Çalışma Ağırlığı Platform Yüksekliği Kiralayan Firma Şehir
2018 Fat**** (#8009) Gaziantep
Fiyat Teklifi Alın
2023 12 m 320 kg 10 m Emr**** (#11704) Gaziantep
Fiyat Teklifi Alın
2018 12 m 320 kg 10 m MİM**** (#2258) Hatay
Fiyat Teklifi Alın
2012 Mes**** (#12577) Osmaniye
Fiyat Teklifi Alın
2018 Mes**** (#12577) Osmaniye
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Makaslı Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık makaslı platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makaslı Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri makaslı platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makaslı Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Makaslı Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve makaslı platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Gaziantep ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Makaslı Platform Arayanlar

Kilis'de 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Kilis, Ovabeyli ilçesinde ağırlığı 25kg olan güneş enerji panelini düz beton zeminde çatıya aktarmada kullanılacak, or... Devamı

10 Kasım 2022

Diyarbakır'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 5 Ay
Diyarbakır, Yenişehir ilçesinde OSB'de çatı onarım ve çatı giydirme işlemlerinde düz beton zeminde kullanılacak, 12m yü... Devamı

1 firma teklif verdi 25 Ekim 2022

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 ay
Şanlıurfa'da kullanılmak üzere 1 adet makaslı platform 1 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 16 Temmuz 2021

Şanlıurfa'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 4 Aylık
Şanlıurfa Viranşehir'de 6 katlı 12 bloktan oluşan konut inşaatında çalıştırılmak üzere en az 8 metre genişlik ve 20 me... Devamı

2 firma teklif verdi 30 Nisan 2019

Batman'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 2 aylık
Batman Merkezde BİM mağazası şantiyesinde kullanılacak 12 metre kapasiteli 1 adet Dizel Makaslı Platform (Manlift) 2 ay... Devamı

3 firma teklif verdi 15 Ekim 2018

Gaziantep Kiralık Makaslı Platform

  • Gaziantep Kiralık Makaslı Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Gaziantep'de aylık kiralık makaslı platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Gaziantep Makaslı Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Gaziantep'de kiralık makaslı platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Makaslı Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Gaziantep makaslı platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Makaslı Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra makaslı platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Gaziantep ikinci el makaslı platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Gaziantep'de makaslı platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Gaziantep'de Kiralık Makaslı Platform Arıyor Musunuz?