Zonguldak'da Kiralık Makaslı Platform

Zonguldak'da ve Karadeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık makaslı platform kiralamak için fiyat teklifi alın.

Zonguldak ve Çevresinde Makaslı Platform Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Çalışma Yüksekliği Çalışma Ağırlığı Platform Yüksekliği Kiralayan Firma Şehir
2023 12.06 m 4110 kg 10.06 m Şen**** (#11500) Zonguldak
Fiyat Teklifi Alın
2023 12 m 320 kg 10 m Um **** (#12384) Düzce
Fiyat Teklifi Alın
2023 15.7 m 200 kg 13.7 m Um **** (#12384) Düzce
Fiyat Teklifi Alın
2015 NKV**** (#4106) Düzce
Fiyat Teklifi Alın
2017 NKV**** (#4106) Düzce
Fiyat Teklifi Alın
2023 Um **** (#12384) Düzce
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Makaslı Platform Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık makaslı platform arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makaslı Platform Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri makaslı platform sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makaslı Platform Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Makaslı Platform sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve makaslı platform sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Zonguldak'da Kiralık Makaslı Platform Arayanlar

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 4 Gün
Zonguldak, Merkez'de bulunan alışveriş merkezi içerisinde klima bakımları için personel yükseltmede kullanılacak, 6m yü... Devamı

08 Ocak 2024

Zonguldak'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Ay
Kamera kurulumu ve kablolama için kullanılacak. ortalama 2 veya 3 ay kullanılacak ve 2 adet kiralamayı düşünüyorum.

25 Ekim 2023

Zonguldak'da 3 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Ay
Zonguldak, Filyos' da kurumsal firma tarafından liman şantiyesinde personel ve malzeme taşımada kullanılacak, 16m - 18m... Devamı

25 Mayıs 2023

Zonguldak'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 12 Ay
Zonguldak, Kilimli ilçesinde kurumsal firma tarafından elektrik santralinde düz beton zeminde bakım işlerinde personel ... Devamı

1 firma teklif verdi 13 Şubat 2023

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 Ay
Zonguldak, Merkez'de fabrika şantiyesinde düz beton bir zeminde mekanik tesisat işlerinde personel yükseltecek, 10m-12m... Devamı

14 Haziran 2022

Zonguldak'da 1 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 1 Ay
Zonguldak, Çaycuma ilçesinde organizede kapalı alanda, düz beton zemin üzerinde ortalama 10m yüksekliğe ulaşabilecek, m... Devamı

1 firma teklif verdi 01 Haziran 2022

Zonguldak'da 2 Adet Kiralık Makaslı Platform Aranıyor

Süre: 3 aylık
Zonguldak bölgesinde tünel aydınlatma sisteminde kullanılmak üzere 12 metre lik 2 adet dizel makaslı platform 3 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 30 Haziran 2021

Zonguldak Kiralık Makaslı Platform

  • Zonguldak Kiralık Makaslı Platform için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Zonguldak'da aylık kiralık makaslı platformlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Zonguldak Makaslı Platform Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Zonguldak'da kiralık makaslı platform fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Makaslı Platform operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Zonguldak makaslı platform operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Makaslı Platform satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra makaslı platformlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Zonguldak ikinci el makaslı platform sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Zonguldak'da makaslı platform kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Zonguldak'da Kiralık Makaslı Platform Arıyor Musunuz?