Afyon'da Kiralık Mini Damperli Kamyon

Afyon'da ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mini damperli kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Afyon ve Ege Bölgesinde Mini Damperli Kamyon Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Afyon ve Ege Bölgesinde Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar

İzmir'de 5 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
İzmir Bayraklı belediyesinde çalıştırılmak üzere 2016 model ve üzeri 7 ton yüklü ağırlığı olan 145 Hp 5 adet mini damperli kamyon 12 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır

29 Ağustos 2019

İzmir'de 5 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 36 aylık
İzmir Ödemiş'te Karayolları Bakım Onarım Karla Mücadele işlerinde çalıştırılacak 3 adet çift kabin 2 adet tek kabin açı... Devamı

27 Eylül 2018

Muğla'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 15 ay
Muğla Merkez’de Belediye’nin işinde çalışacak 2 adet motor gücü 120 hp, 2-5 ton yük kapasiteli, 2014 model ve üzeri, di... Devamı

26 Mayıs 2018

İzmir'de 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 6 ay
İzmir'de 2 adet Mitsubishi FE 859E veya muadili damperli kamyonet 6 aylık kiralanacaktır.

29 Mart 2018

İzmir'de 3 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
İzmir'de şehir içinde toprak kaldırma işi için 3 aylık 3 adet mini damperli kamyon kiralanacaktır.

10 Temmuz 2017

Afyon Kiralık Mini Damperli Kamyon

  • Afyon Kiralık Mini Damperli Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Afyon'da aylık kiralık mini damperli kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Afyon Mini Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Afyon'da kiralık mini damperli kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Afyon'da mini damperli kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Mini Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini damperli kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Afyon ikinci el mini damperli kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Afyon'da mini damperli kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Afyon'da Kiralık Mini Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?