Ankara'da Kiralık Mobil Beton Santrali

Ankara'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mobil beton santrali kiralamak için fiyat teklifi alın.

Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde Mobil Beton Santrali Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2016 SAR**** (#17) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2018 SAR**** (#17) Ankara
Fiyat Teklifi Alın
2014 GİL**** (#7233) Kayseri
Fiyat Teklifi Alın
2010 İmr**** (#11976) Sivas
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil Beton Santrali Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil beton santrali arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil Beton Santrali Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil beton santrali sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil Beton Santrali Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil Beton Santrali sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil beton santrali sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Ankara ve İç Anadolu Bölgesinde Kiralık Mobil Beton Santrali Arayanlar

Sivas'da 2 Adet Kiralık Mobil Beton Santrali Aranıyor

Süre: 12 Ay
Sivas, Gürün ilçesinde RES projesinde kullanılacak, 120m³ kapasiteli, operatörlü 2 adet mobil beton santrali kiralanaca... Devamı

04 Mart 2024

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mobil Beton Santrali Aranıyor

Süre: 6 ay
60 m3/s 6 aylık kiralama bedelini öğrenebilir miyim?

24 Ekim 2023

Konya'da 1 Adet Kiralık Mobil Beton Santrali Aranıyor

Süre: 5 aylık
Konya’da 1 adet sabit beton santrali 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 02 Aralık 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mobil Beton Santrali Aranıyor

Süre: 7 AYLIK
Ankara Mamak Aktaş'da 357 konut ve müştemilat inşaatında çalıştırılmak üzere 120 M3/SAAT kapasiteli 1 adet mobil beton santrali 7 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 14 Aralık 2020

Konya'da 1 Adet Kiralık Mobil Beton Santrali Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
KONYA'DA 80 METREKÜP/SAAT 9000 METREKÜP HENDEK KAPLAMA BETONU İÇİN 1 ADET MOBİL BETON SANTRALİ 3 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARA... Devamı

1 firma teklif verdi 28 Haziran 2020

Eskişehir'de 1 Adet Kiralık Mobil Beton Santrali Aranıyor

Süre: 7 aylık
Eskişehir Mahmudiye'de 300 daire lik konut ve fabrika inşaatında çalıştırılmak üzere 1 adet beton santrali 7 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır

1 firma teklif verdi 25 Kasım 2019

Ankara Kiralık Mobil Beton Santrali

  • Ankara Kiralık Mobil Beton Santrali için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Ankara'da aylık kiralık mobil beton santralleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Ankara Mobil Beton Santrali Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Ankara'da kiralık mobil beton santrali fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mobil Beton Santrali operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Ankara mobil beton santrali operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mobil Beton Santrali satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil beton santralleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Ankara ikinci el mobil beton santrali sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Ankara'da mobil beton santrali kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Ankara'da Kiralık Mobil Beton Santrali Arıyor Musunuz?