Diyarbakır'da Kiralık Mobil Beton Santrali

Diyarbakır'da ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mobil beton santrali kiralamak için fiyat teklifi alın.

Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Mobil Beton Santrali Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2018 Aks**** (#6208) Diyarbakır
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mobil Beton Santrali Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mobil beton santrali arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mobil Beton Santrali Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mobil beton santrali sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mobil Beton Santrali Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mobil Beton Santrali sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mobil beton santrali sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Diyarbakır ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinde Kiralık Mobil Beton Santrali Arayanlar

Siirt'de 1 Adet Kiralık Mobil Beton Santrali Aranıyor

Süre: 3-4 Ay
Siirt, Merkez'de kendi projelerimize beton sağlamak amacı ile kurulacak, 3500m³-4000m³ arası kapasiteli, C30 beton bulu... Devamı

29 Mayıs 2023

Adıyaman'da 1 Adet Kiralık Mobil Beton Santrali Aranıyor

Süre: 6 aylık
Adıyaman’da mevcut santrale ek olarak 6 aylık 1 adet beton santrali 6 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 06 Haziran 2019

Diyarbakır Kiralık Mobil Beton Santrali

  • Diyarbakır Kiralık Mobil Beton Santrali için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Diyarbakır'da aylık kiralık mobil beton santralleri şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Diyarbakır Mobil Beton Santrali Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Diyarbakır'da kiralık mobil beton santrali fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Mobil Beton Santrali operatörü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir. Diyarbakır mobil beton santrali operatörü arıyorsanız operatörler sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Mobil Beton Santrali satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mobil beton santralleri genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Diyarbakır ikinci el mobil beton santrali sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Diyarbakır'da mobil beton santrali kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Diyarbakır'da Kiralık Mobil Beton Santrali Arıyor Musunuz?